آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 8 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80981
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  مذاكرات مدير برنامه مهدی طارمی با باشگاه های اروپايی برای انتقال آقای گل به اروپا ادامه دارد.

  توافق تیم مطرح اروپایی با آقای گل/ شانس کم آسیایی ها برای تصاحب مهدی طارمی

  آوای شمال/در حالی که باشگاه پرسپولیس موافقت خود را با انتقال طارمی مشروط به پرداخت حق فسخ یک میلیون یورویی اعلام کرده ، فاضلی مدیر برنامه طارمی به دنبال انجام انتقال او به اروپا است. طارمی از کشورهایی مانند چین و قطر پیشنهاداتی دارد که مبلغ درخواستی پرسپولیس را پرداخت می کنند اما وی تمایلی […]

  آوای شمال/در حالی که باشگاه پرسپولیس موافقت خود را با انتقال طارمی مشروط به پرداخت حق فسخ یک میلیون یورویی اعلام کرده ، فاضلی مدیر برنامه طارمی به دنبال انجام انتقال او به اروپا است.

  طارمی از کشورهایی مانند چین و قطر پیشنهاداتی دارد که مبلغ درخواستی پرسپولیس را پرداخت می کنند اما وی تمایلی به رفتن به این کشورها را ندارد.
  هدف مدیر برنامه طارمی  عقد قرارداد یکساله یا مشروط با داشتن حق فسخ پس از یکسال است تا وی در سال قبل از جام جهانی ضمن آشنایی نسبت به شرایط فوتبال حرفه ای اروپا بتواند پس از جام جهانی ترنسفر بهتری را تجربه کند.
  مسئولان باشگاه پرسپولیس به طارمی بیان کردند که وضعیت ماندن یا جدایی اش از این تیم را تا قبل از اردوی اوکراین مشخص کند تا آنها در صورت قطعی شدن جدایی طارمی به دنبال انتخاب جایگزین برای این بازیکن باشند.
  گزینه اصلی انتقال طارمی به اروپا تیم نهای المپیاکوس و پائوک سالونیکا است البته مهدی از تیم های دیگر نیز پیشنهاد دارد اما گفته می شود وی مذاکرات نهایی را با تیم یونانی انجام داده است و به دنبال اخذ مجوز کار و سفر برای عقد قرارداد است.
  شایعات پیرامون انتقال مهدی طارمی به اروپا زیاد است و در تازه ترین آنها می توان از یک گزینه جدی و مطرح نام برد باشگاهی بزرگ که شاید بهترین انتقال را در سال های اخیر رقم بزند.
  مهدی طارمی در روز های اخیر پیشنهادات آسیایی زیادی داشته است و چین و قطر سر آمد آنها بود که البتعه در اهداف اقای گل فقط اروپا است که جایگاه ویژه ای دارد.

  برچسب ها :

  نظرات