آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80976
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۶
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  برخی از رسانه های ورزشی خارجی با انتقاد از عملکرد علیرضا فغانی داور ایرانی دیدار پرتغال -شیلی، معتقد هستند در این مسابقه یک پنالتی واضح به سود شیلی گرفته نشد.

  انتقاد رسانه های اروپایی از قضاوت فغانی

  آوای شمال/،قضاوت علیرضا فغانی داور شایسته کشورمان در دیدار شب گذشته تیم های پرتغال و شیلی در مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها، انتقاداتی را در پی داشته است.منتقدین مدعی هستند فغانی یک پنالتی واضح به سود شیلی را نگرفت. دیدار دو تیم در طول ۱۲۰ دقیقه وقت های قانونی و اضافی گلی در بر […]

  آوای شمال/،قضاوت علیرضا فغانی داور شایسته کشورمان در دیدار شب گذشته تیم های پرتغال و شیلی در مرحله نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها، انتقاداتی را در پی داشته است.منتقدین مدعی هستند فغانی یک پنالتی واضح به سود شیلی را نگرفت.

  دیدار دو تیم در طول ۱۲۰ دقیقه وقت های قانونی و اضافی گلی در بر نداشت تا ضربات پنالتی تعیین کننده تیم پیروز باشد ودر ضربات پنالتی شیلی موفق شد با درخشش دروازه بان خود کلودیو براوو پرتغال را ۳ بر صفر شکست دهد.

  اما یورواسپورت مدعی است که این مسابقه می توانست قبل از رسیدن به ضربات پنالتی به سود شیلی به پایان برسد، زیرا صحنه آهسته نشان می دهد فونته بازیکن پرتغال در دقیقه ۱۱۳ روی فرانسیسکو سیلوا درون محوطه جریمه مرتکب خطای پنالتی می شود.

  نویسنده گزارش این سئوال را مطرح می کند که چرا داور بازی از ویدئو چک کمک نگرفت.

  سایت گل هم در گزارش خود از این مسسابقه این صحنه را« پنالتی آشکار» دانسته و نوشت داور از اعلام یک ضربه پنالتی واضحح به سود شیلی خودداری کرد.

  آ اس اسپانیا هم درباره این صحنه مشکوک نوشت، داور ایرانی این بازی می توانست از ویدئو چک استفاده کند اما این کار را نکرد و از تصمیم خود کاملا اطمینان داشت. این صحنه کمی بحث برانگیز بود.

  برچسب ها :

  نظرات