آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80972
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  رامین رضاییان در روزهای اخیر از بازیکنانی بوده که بیشترین شایعات پیرامون نقل و انتقالات وی وجود دارد.

  رام کننده رامین وارد عمل می‌شود

  آوای شمال/رامین رضاییان به دلیل شخصیت و اخلاق خود به بازیکنی خاص در فوتبال ایران تبدیل‌ شده است که هم می‌تواند برای یک تیم مفید باشد و هم می‌تواند یک تیم را به ورطه حاشیه بکشاند. استقلال هنوز پای رامین ایستاده است شاید هیچ تیمی در ایران نیست که ازلحاظ فنی به دنبال رامین رضاییان […]

  آوای شمال/رامین رضاییان به دلیل شخصیت و اخلاق خود به بازیکنی خاص در فوتبال ایران تبدیل‌ شده است که هم می‌تواند برای یک تیم مفید باشد و هم می‌تواند یک تیم را به ورطه حاشیه بکشاند.

  استقلال هنوز پای رامین ایستاده است

  شاید هیچ تیمی در ایران نیست که ازلحاظ فنی به دنبال رامین رضاییان نباشد و فقط باید دید انتخاب رامین کدام تیم است. استقلال تهران هنوز ناامید نیست و چشم به انتقال رضاییان به تیم منصوریان دارد تا تیم رویایی استقلال بسته شود.
  از طرفی رامین رضاییان بازیکنی نیست که به‌راحتی تبعات بعد از حضور در استقلال را بپذیرد و شاید این انتقال منتفی باشد.

  معادلات استقلالی شدن رضاییان چگونه عوض شد؟

  اما روز گذشته خبری مبنی بر مربیگری علی کریمی، اسطوره پرسپولیس و جادوگر فوتبال ایران، به تیم فوتبال نفت تهران باعث شد همه نگاه‌ها در نقل و انتقالات آتی به علی کریمی باشد.
  حسابگری نفتی‌ها در دوران فقر بسیار پسندیده بود؛ کاری که پرسپولیس هم در سال‌های نه‌چندان دور در مورد علی پروین انجام داد.
  بهترین حربه برای مبارزه با بی‌پولی استفاده از اعتبار افرادی است که بتوانند جای پول را پر کنند و علی کریمی در میان بازیکنان فوتبال ما جایگاه ویژه‌ای دارد.
  وی جایگزین علی دایی در نفت تهران شد تا اولین نکته به ذهنمان خطور کند “رامین رضاییان به نفت می‌پیوندد“.

  راه تشکیل زوج کریمی-رضاییان چیست؟

  این اتفاق در صورتی خواهد افتاد که رامین اروپایی نشود و در ایران باشد. قبول سرمربیگری نفت تهران توسط علی کریمی شاید آخرین امیدهای استقلال برای جذب رامین رضاییان را هم ناامید کرد.
  البته جادوگر فوتبال ایران هنوز دراین‌باره حرف خاصی نزده است اما کاریزمای رامین رضاییان و علی کریمی بسیار به هم شبیه است و رنگ موردعلاقه هر دو امروز در نفت خلاصه می‌شود.

  برچسب ها :

  نظرات