آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 30 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80968
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۳
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  ساری-ایرنا- محورهای هراز و کندوان به عنوان پرترافیک ترین محورهای مازندران برای تسهیل تردد خودروهای مسافران در برگشت از تعطیلات عید فطرازعصرامروز پنجشنبه 8 تیرماه تا بامداد روز شنبه 10 تیرماه یک طرفه می شود.

  هراز و کندوان عصر امروز یک‌طرفه می‌شوند

  آوای شمال/مرکز مدیریت راههای مازندران برای جلوگیری از ترافیک احتمالی ناشی از تردد خودروها حرکت خودروهای سنگین و موتورسیکلت را برای محورهای هراز و کندوان در روزهای پیش بینی ممنوع اعلام کرد. * کندوان براساس گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران تردد خودروهای شخصی از ساعت ۱۵ روز جاری ( پنجشنبه ۸ تیرماه) تا ساعت ۲۴ […]

  آوای شمال/مرکز مدیریت راههای مازندران برای جلوگیری از ترافیک احتمالی ناشی از تردد خودروها حرکت خودروهای سنگین و موتورسیکلت را برای محورهای هراز و کندوان در روزهای پیش بینی ممنوع اعلام کرد.
  * کندوان
  براساس گزارش مرکز مدیریت راههای مازندران تردد خودروهای شخصی از ساعت ۱۵ روز جاری ( پنجشنبه ۸ تیرماه) تا ساعت ۲۴ همین روز از کرج به مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۸ امروز تا ۳ بامداد فردا جمعه ۹ تیرماه از مرزن آباد به کرج یک طرفه است.
  مرکز مدیریت راههای مازندران اعلام کرد تردد خودروهای شخصی دراین محور برای روزجمعه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۳ بامداد روزشنبه دهم تیرماه ازکرج به مرزن آباد ممنوع و از ساعت ۱۵ روز جمعه تا ساعت ۳ بامداد روز بعد از مرزن آباد به کرج یک طرفه برقرار است.
  * هراز
  مرکزمدیریت راههای مازندران تردد خودروهای عبوری را از ساعت ۱۷ روزجاری تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۹ تیرماه از رودهن به آب اسک ممنوع و از ساعت ۱۹ تا ۲۴ روز پنج شنبه از آب اسک به رودهن یک طرفه اعلام کرد.
  براساس این گزارش تردد خودروهای شخصی از ساعت ۱۴ عصر فردا جمعه ۹ تیرماه تا یک بامداد روز بعد ( شنبه دهم ) از رودهن به آمل ممنوع و از ساعت ۱۶عصر جمعه تا یک بامداد روز شنبه دهم تیرماه از آمل به آب اسک یک طرفه است.
  مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که ۳۶۰۰ کیلومتر آن را محورهای اصلی تشکیل می دهند که هراز و کندوان از پرترافیک ترین محورهای مازندران هستند.
  در سال گذشته ۴۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد داشتند که بیشترین تردد خودروهای عبوری برون شهری مربوط به جاده هراز بود به طوری که در اوج مسافرت ها روزانه ۴۰ هزار دستگاه خودرو از این محور تردد می کنند.
  خبرنگار: حسین فلاحتی ** انتشاردهنده : سید محسن حسن نیا

  برچسب ها :

  نظرات