آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80886
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۹
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  فرمانده نیروی انتظامی گفت: پیش‌بینی‌های لازم برای رعایت هرچه بیشتر حقوق مردم و ایجاد فضای آرام و مناسب برای آنها در ایام تعطیلات با توجه به افزایش 20 درصدی ورود مسافران به مازندران بیشتر از سال قبل برنامه‌ریزی شده است.

  کاهش ۲۰ درصدی میزان تصادفات و تلفات جانی/ شناسایی ۵۰۰ نقطه حادثه‌خیر در جاده‎های کشور

  اوای شمال/سردار حسین اشتری صبح امروز در مراسم افتتاح تجمیع خطوط ۱۱۰ فرماندهی انتظامی مازندران ضمن تشکر از اقدامات انجام‌شده در زمینه تجمیع سامانه ۱۱۰ که باعث افزایش سرعت‌بخشی در پاسخ‌گویی به تماس‌های گرفته‌شده می‌شود، اظهار کرد: از مزیت‌های کال‌سنتر می‌توان به افزایش دقت، کاهش هزینه‌ها، نظارت بهتر بر فرآیند تماس و پاسخ‌گویی مناسب در رابطه […]

  اوای شمال/سردار حسین اشتری صبح امروز در مراسم افتتاح تجمیع خطوط ۱۱۰ فرماندهی انتظامی مازندران ضمن تشکر از اقدامات انجام‌شده در زمینه تجمیع سامانه ۱۱۰ که باعث افزایش سرعت‌بخشی در پاسخ‌گویی به تماس‌های گرفته‌شده می‌شود، اظهار کرد: از مزیت‌های کال‌سنتر می‌توان به افزایش دقت، کاهش هزینه‌ها، نظارت بهتر بر فرآیند تماس و پاسخ‌گویی مناسب در رابطه با جرائمی که در منطقه جغرافیایی مشخص‌شده صورت گرفته است، اشاره کرد.

  وی افزود: مازندران سومین استانی است که طرح تجمیع ۱۱۰ در آن افتتاح شد و این طرح قرار است در سال جاری در تمامی استان‌ها انجام شود و هدف از اجرای آن رسیدگی فوری و به دنبال آن کاهش جرائم است.

  فرمانده نیروی انتظامی با عنوان اینکه از دیگر اقدامات نیروی انتظامی در این استان طرح‌های اجراشده در سواحل دریای مازندران است که از ۱۰ خرداد ماه امسال آغاز شده و تا سوم مهر ماه ادامه دارد، اضافه کرد: پیش‌بینی‌های لازم برای رعایت هرچه بیشتر حقوق مردم و ایجاد فضای آرام و مناسب برای آنها در ایام تعطیلات با توجه به افزایش ۲۰ درصدی ورود مسافران به مازندران بیشتر از سال قبل برنامه‌ریزی شده است.

  این مسؤول با بیان اینکه با توجه به پیش‌بینی‌های انجام‌شده از میزان مسافرت‌ها در سال جاری، کاهش ۲۰ درصدی میزان تصادفات و تلفات جانی را داشتیم که نشان‌دهنده همت پرسنل ناجا و تقسیم‌بندی دقیق ورود و خروج مسافران است، گفت: در نظر داریم نظارت‌ها را در این بخش بالاتر برده و سرعت و دقت عمل را افزایش دهیم.

  اشتری با بیان اینکه همکاری مردم با فرزندانشان در مباحث انتظامی بیشتر شده است، افزود: در پی همکاری صمیمانه مردم با پلیس کاهش تصادفات و تلفات و جرائم را خواهیم داشت.

  وی با اشاره به اینکه در کل کشور بیش از ۵۰۰ نقطه حادثه‌خیز شناسایی شده داریم، گفت: این نقاط به مسؤولان مربوطه و ادارات راه اعلام شده و با رایزنی و مکاتبات انجام‌شده قرار است کمتر شاهد تصادفات و تلفات باشیم.

  فرمانده ناجا به جانمایی ۴۰۰ دوربین در سراسر استان اشاره کرد و افزود: ۲۳ دوربین درون‌شهری، ۴۸ دوربین برون‌شهری و ۳۸ دوربین هوشمند تاکنون نصب شده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات