آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ , Thursday 12 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8084
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۵
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  توقیف بسته های پستی که بوی هروئین می داد

  آوای شمال/ رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت اخبار و گزارشاتی مبنی بر اینکه فرد یا افرادی در قالب بسته‌بندی‌های کارتنی مبادرت به قاچاق موادمخدر و مشروبات الکلی می‌کنند، پرونده‌ای در این رابطه در کلانتری تشکیل و به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت. سرگرد علی […]

  آوای شمال/ رئیس کلانتری ۲۰۹ پایانه غرب در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی دریافت اخبار و گزارشاتی مبنی بر اینکه فرد یا افرادی در قالب بسته‌بندی‌های کارتنی مبادرت به قاچاق موادمخدر و مشروبات الکلی می‌کنند، پرونده‌ای در این رابطه در کلانتری تشکیل و به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.
  سرگرد علی آقا طیبی افزود: پلیس ضمن دعوت از مسئولان انبار و تعاونی‌های مسافربری آموزش‌های لازم را به آنان ارائه کردند تا در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را به سرعت به کلانتری اطلاع دهند. پس از این موضوع، ۱۴ بهمن ماه مسئول انبار یکی از شرکتهای مسافربری در حالی که یک کارتن سفید رنگ که برروی آن نام و نشانی فرستنده و گیرنده درج شده بود با مراجعه به کلانتری، خواستار رسیدگی به موضوع شد.
  وی ادامه داد: کارتن مذکور توسط عوامل تخصصی این یگان بازگشایی و در بازرسی محتویات داخل آن ۵۰۰ گرم هروئین که به صورت ماهرانه در ۳ بسته نایلون فریزر جاساز شده بود، کشف شد.
  کلانتر ۲۰۹  پایانه غرب گفت: پلیس با همکاری کارکنان انبار با فرستنده کارتن که شماره موبایل وی بر روی آن درج شده بود به بهانه اینکه بار برگشت خورده و حتما می‌بایست فرد فرستنده جهت تنظیم صورت جلسه در پایانه حضور یابد تماس گرفتند که فرد به محض شنیدن این موضوع تلفن همراه خود را خاموش و دیگر جوابگو نبوده است. ماموران به دنبال این موضوع مواد مکشوفه را در کلانتری صورتجلسه و به پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر ارسال کردند.
  وی بیان داشت: با توجه به دستور قضائی در خصوص بررسی فیلم ضبط شده و چهره‌نگاری متهم، پلیس با همکاری مسئولان انبار با تحویل گیرنده بار که عادل نام داشت عصر دیروز قرار گذاشتند که سه نفر به نام عادل، ارسلان و اشکان به انبار مراجعه کردند که در یک عملیات پلیسی دستگیر شدند.

   

  برچسب ها :

  نظرات