آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , Monday 13 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80799
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  پسر هندی که تنها 7 سال دارد، با رشد عجیب توده‌ای در شکم خود مواجه است که اندازه آن به دو برابر توپ فوتبال می‌رسد.

  بیماری عجیب پسر ۷ ساله هندی+تصویر

  اوای شمال/پسر ۷ ساله هندی که با بیماری عجیبی دست و پنجه نرم می‌کند، در خانواده‌ای به دنیا آمده که از وضعیت معیشت مناسبی برخوردار نیستند و از پس هزینه‌های درمان وی برنمی‌آیند؛ همین موجب متورم شدن هر چه بیشتر شکم این کودک شده است. پسربچه هندی که “Shahanur Alam” نام دارد، به علت تورم […]

  اوای شمال/پسر ۷ ساله هندی که با بیماری عجیبی دست و پنجه نرم می‌کند، در خانواده‌ای به دنیا آمده که از وضعیت معیشت مناسبی برخوردار نیستند و از پس هزینه‌های درمان وی برنمی‌آیند؛ همین موجب متورم شدن هر چه بیشتر شکم این کودک شده است.

  پسربچه هندی که “Shahanur Alam” نام دارد، به علت تورم بیش از حد شکمش به سختی می‌تواند غذا بخورد؛ اندازه شکم وی به دو برابر توپ فوتبال می‌رسد و سفت بودن آن نیز موجب کشیدگی رگ‌های این قسمت از بدن شده است.

  بیمارستان برای عمل جراحی این پسربچه حدود سه هزار پوند درخواست کرده که والدین این کودک، با توجه به وضعیت نامناسب مالی خود، از پرداخت هزینه‌های درمان فرزندشان عاجز هستند.

  “شهنور آلام” که هر روز با پیشرفت بیماری خود مواجه است، حالا چیزی از بدنش باقی نمانده است؛ او پوست‌ و استخوان است و با این وجود شکمش هر روز بزرگ‌تر و متورم‌تر می‌شود.

  پزشکان تنها راه نجات و زنده نگه داشتن وی را عمل جراحی دانسته‌اند که برای خانواده وی مقدور نیست؛ والدین “شهنور” از دولت برای حفظ جان تنها فرزندشان تقاضای کمک کرده‌اند.

  این پسربچه هم‌اکنون مدرسه نمی‌رود و به علت شرایط مالی و بیماری خود دچار سوء تغذیه نیز شده است.

   

  برچسب ها :

  نظرات