آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ , Friday 3 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80769
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  بدا به حال ما که تاریخ را آنگونه صیانت نکردیم تا پس از سی و چند سال خناسان به گونه‌ای ماجرا را تعریف کنند که گویی منافقین مظلومانند و کسانی که جامعه را از وجود منحوسشان پاک کردند جلاد و بدهکار و سنگ دل.

  هفتِ تیرهایی که اگر ادامه داشت…

  اوای شمال/اینجا گلزار شهدای بهشت زهرا قلب تپنده و همیشه زنده پایتخت هزار رنگ است. و اینها نشان فرزندان ملتی هستند که برای حفظ اعتقادات و ارزش های‌شان بهای سنگینی دادند، بهایی که تنها با خون عزیزترین هایشان قابل پرداخت بود. امروز هم هفتم تیر است روزی که شقی ترین فرزندان آدم عده ای از […]

  اوای شمال/اینجا گلزار شهدای بهشت زهرا قلب تپنده و همیشه زنده پایتخت هزار رنگ است. و اینها نشان فرزندان ملتی هستند که برای حفظ اعتقادات و ارزش های‌شان بهای سنگینی دادند، بهایی که تنها با خون عزیزترین هایشان قابل پرداخت بود.

  امروز هم هفتم تیر است روزی که شقی ترین فرزندان آدم عده ای از بزرگ مردان جمهوری اسلامی را در سال ۶۰ به شهادت رساندند و و سردمدار آنها بهشتی‌ای بود که به فرموده پیر مرادش مظلوم زیست و مظلوم در خون خود غلتید تا گواهی دهد بر حقانیت راهی که در آن قدم گذاشته است.

  اگر دهه شصت فرزندان انقلابی مکتب حضرت روح الله جان نثارانه جلوی منافقین نمی ایستادند حالا در ناامن ترین منطقه دنیا خاک ما جزو امن ترین سرزمین ها نبود. همان فرزندانی که به دور از سیاست و سیاست بازی و مصلحت اندیشی مقابل تفکر منافقانه مجاهدین خلق ایستادند و بدا به حال ما که تاریخ را آنگونه صیانت نکردیم تا پس از سی و چند سال خناسان به گونه ای ماجرا را تعریف کنند که گویی منافقین مظلومانند و کسانی که جامعه را از وجود منحوسشان پاک کردند جلاد و بدهکار و سنگ دل.

  ننگ بر ما که به خاطر دودوتا چارتاهای مادی خود و قدرت طلبی مان هر چیزی را دست مایه شهوات خود می کنیم و باید حتما اتفاقی چون واقعه ۱۷ خرداد در کشور رخ بدهد و داعشیان هم مسلک منافقین خون فرزندانمان را بریزند تا جامعه باز به خود بیاید که ای داد ماجرا چیز دیگری بود و ما یادمان رفت! یادمان رفت امنیتمان را مدیون چه کسانی هستیم و چه کسانی برای حفظ ناموس ما وقتی از خانه هایشان بیرون می روند دیگر بر نخواهند گشت.

  آنچه در ادامه مشاهده خواهید کرد سنگ مزار چهار تن از شهدای حادثه ۱۷ خرداد است که با انتشار آن در روز ۷ تیر سالروز شهادت شهید بهشتی و یارانش یادمان بیاید روزگاری طعم ناامنی را به گونه ای چشیدیم که ترور حتی مقامات بلند پایه کشورمان جزو اخبار روزانه بود.

   

  برچسب ها :

  نظرات