آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 30 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80767
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۷ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۱
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: دو جاعل چک پول‌‌های تقلبی با تلاش ماموران پلیس اطلاعات این استان در شهرستان کرمانشاه دستگیر و 212 میلیون و 500 هزار ریال چک پول جعلی از آنها کشف شد.

  جاعلان چک پول‌های تقلبی در کرمانشاه دستگیر شدند

  سردار منوچهر امان‌اللهی ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر حضور دو جوان مشکوک در محله مسکن شهر کرمانشاه، بررسی موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات قرار گرفت. فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: با انجام اقدامات ویژه پلیسی و کنترل محله، ماموران موفق به شناسایی آن‌ها در […]

  سردار منوچهر امان‌اللهی ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر حضور دو جوان مشکوک در محله مسکن شهر کرمانشاه، بررسی موضوع در دستور کار پلیس اطلاعات قرار گرفت.

  فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: با انجام اقدامات ویژه پلیسی و کنترل محله، ماموران موفق به شناسایی آن‌ها در داخل یک دستگاه پراید شدند.

  وی با اشاره به دستگیری راننده و سرنشین خودرو، تصریح کرد: تعداد ۴۲۵ قطعه چک پول ۵۰۰ هزار ریالی در بازرسی از خودرو کشف شد.

  امان‌اللهی ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده به همراه ۲۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال چک پول جعلی به مرجع قضایی معرفی شدند.

  این مقام انتظامی بیان کرد: همشهریان در هنگام رد و بدل کردن چک پول دقت و احتیاط را مبنای کار خود قرار دهند تا دچار فریب کلاهبرداران نشوند، چرا که همواره متخلفانی هستند که سعی در کلاهبرداری از مردم دارند.

  فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: مردم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را به ۱۱۰ گزارش کنند تا در کمترین زمان ممکن به مشکلات و گزارشات رسیدگی شود.

   

  برچسب ها :

  نظرات