آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۸ , Wednesday 13 November 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8075
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  دستگیری اعضای باند سرقت و توزیع مواد روانگردان

  آوای شمال/سرهنگ سید محمد صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی از فعالیت یک باند تهیه و توزیع عمده مواد مخدر روانگردان به سرکردگی شخصی در سطح شهرستان اهواز مطلع شدند و موضوع را به منظور شناسایی و دستگیری در […]

  آوای شمال/سرهنگ سید محمد صالحی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی از فعالیت یک باند تهیه و توزیع عمده مواد مخدر روانگردان به سرکردگی شخصی در سطح شهرستان اهواز مطلع شدند و موضوع را به منظور شناسایی و دستگیری در دستور کار خود قرار دادند.

  وی افزود: ماموران با رصد دقیق نحوه فعالیت و شناسایی مخفیگاه این باند با تشکیل اکیپی از ماموران مجرب پس از هماهنگی با مقام قضایی در یک اقدام غافلگیرانه وارد عمل شدند که در این زمینه یک نفر متهم به هویت (ع. ن) در یکی از مناطق کلانشهر اهواز دستگیر کردند.

  جانشین فرماندهی انتظامی خوزستان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهم مقدار هفت کیلو و ۷۵۳ گرم مواد روانگردان از نوع شیشه، سلاح غیر مجاز، مقادیر زیادی طلا و جواهرات مسروقه کشف کردند دستگاه سنگ جت، درل برقی، ضبط خودرو، گوشی موبایل، ۲۳ میلیون و ۸۵۰ هزار ریال وجه نقد، لپ تاپ و تبلت کشف شد.

  صالحی بیان کرد: ماموران پلیس در یک اقدام هوشمندانه سرکرده باند را نیز به هویت (ع. م) با یک دستگاه خودرو زانتیا دستگیر کردند.

  وی در پایان با اشاره به توقیف خودرو زانتیا و ژیان به همراه دستگیری دو سوداگر مرگ گفت: متهمان پس تشکیل پرونده به همراه مستندات به منظور سیر مراحل قانونی راهی مراجع قضایی شدند.

  برچسب ها :

  نظرات