آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ , Friday 6 December 2019
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8069
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۷:۴۸
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  جاسازی ناموفق ۱۵۵ کیلو تریاک در محموله صیفی جات

  آوای شمال/ به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری عصر شنبه گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر حمل مواد مخدر در قالب محموله های صیفی جات از یکی از استانهای شرقی به استانهای غربی کشور، موضوع در دستور کار قرار گرفت. سرهنگ ˈنورعلی یاریˈافزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر در […]

  آوای شمال/ به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری عصر شنبه گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر حمل مواد مخدر در قالب محموله های صیفی جات از یکی از استانهای شرقی به استانهای غربی کشور، موضوع در دستور کار قرار گرفت.

  سرهنگ ˈنورعلی یاریˈافزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر در اجرای عملیات مشترک برون استانی با همکاری اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان، دو دستگاه خودروی کامیون و یک دستگاه خودروی پژو که در حال اسکورت این دو محموله بود را شناسایی و توقیف کردند.

  وی افزود: در جریان این عملیات که پس از کار اطلاعاتی گسترده شبانه روزی صورت گرفت، ۱۵۵ کیلوگرم تریاک که در بار خیار جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.

  فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه پنج قاچاقچی در این پیوند بازداشت شدند، تصریح کرد: با اتمام تحقیقات و تکمیل پرونده، موضوع برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارجاع شد.

  *** دستگیری ۵ قاچاقچی به همراه ۱۰۰ کیلو تریاک ***

  فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری همچنین از دستگیری پنج عامل اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف یکصد کیلوگرم تریاک خبر داد.

  سرهنگ ˈنورعلی یاریˈ گفت: در پی وصول خبری مبنی بر فعالیت یک شبکه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

  وی افزود : تیم های نامحسوس متشکل از نیروهای مجرب به صورت شبانه روزی تمام تحرکات این شبکه را تحت نظر گرفته و محل های معامله، توزیع و مخفیگاه های آنان را مورد شناسایی قرار دادند.

  فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: پس از اتمام عملیات شناسایی، در یکی از محورهای مواصلاتی استان و در موقعیتی مناسب، مأموران موفق شدند در جریان یک عملیات ضربتی، یک دستگاه خودروی پژو پارس حامل یکصد کیلوگرم تریاک به همراه یک دستگاه خودروی سوزوکی اسکورت محموله را توقیف کنند.

  این مقام مسوول، به خانواده ها توصیه کرد، ضمن مراقبت از فرزندان خود موارد مشکوک را بلافاصله از طریق تلفن۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

  محورهای ارتباطی استان چهارمحال و بختیاری بدلیل ارتباط استانهای جنوبی و مرکز کشور برای حمل کالای قاچاق مورد استفاده قرار می گیرد.

  برچسب ها :

  نظرات