آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80659
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  تهیه‌کننده سینما و تلویزیون گفت: زوایای زندگی شهید چمران امروز باید با هنر به جوانان شناسانده شود.

  زوایای زندگی شهید چمران با هنر به جوانان شناسانده شود

  آوای شمال/شهید چمران، سرداری بزرگ از خیل سرداران رشید اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران است. وی ادامه داد: دوران دفاع مقدس سرداران بزرگی را به تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران و جهان اسلام معرفی کرد که اسم آنها هیچ‌گاه از اذهان پاک نخواهد شد. این تهیه‌کننده سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه شهید […]

  آوای شمال/شهید چمران، سرداری بزرگ از خیل سرداران رشید اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

  وی ادامه داد: دوران دفاع مقدس سرداران بزرگی را به تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران و جهان اسلام معرفی کرد که اسم آنها هیچ‌گاه از اذهان پاک نخواهد شد.

  این تهیه‌کننده سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه شهید چمران از فرماندهان و چریک‌های شاخص کشور بود، تصریح کرد: شهید چمران علاوه بر اینکه یک چریک آشنا به جنگ‌های پارتیزانی بود، یک دانشمند و عارف ممتاز بود.

  اصغری با اشاره به اینکه شهید چمران در صف سایر سرداران رشید اسلام در تاریخ نظام جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه در دوران دفاع مقدس خدمات بسیار ارزشمندی ارائه کرد، افزود: خدمات این شهید والامقام هیچ‌گاه از اذهان پاک نخواهد شد.

  وی با بیان اینکه شهید چمران در آن زمان با وجود سمت دولتی در صف اول نبرد با دشمنان انقلاب اسلامی اسلحه بر دوش داشت و در کنار سربازان اسلام می‌جنگید، تصریح کرد: این نوع زندگی، اخلاق‌مداری و ولایتمداری بسیار ارزشمند و قابل ‌تأمل است.

  این تهیه‌کننده سینما و تلویزیون با تأکید بر اینکه شهید چمران الگویی مهم و ارزشی برای مدیران و مسؤولان کشور است، اضافه کرد: این الگوها با رهبری امام راحل، انقلاب اسلامی و جنگ را مدیریت کردند.

  اصغری با اشاره به اینکه باید تاریخ‌سازان، تاریخ کشور و ارزش‌های نظام جمهوری اسلامی را به نسل‌های فعلی و آینده معرفی کنیم، اظهار کرد: امروز با توجه به تلاش‌های نرم دشمن باید امثال شهید چمران را به جوانان و نسل‌های آینده معرفی کنیم.

   

  برچسب ها :

  نظرات