آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 3 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80648
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  ستاد فرماندهی ارتش و نیروهای مسلح سوریه با انتشار بیانیه ای به رژیم صهیونیستی درباره تکرار حملات به خاک سوریه هشدار داد.

  هشدار ارتش سوریه به رژیم صهیونیستی

  اوای شمال/ارتش سوریه به رژیم صهیونیستی درباره تکرار حملات علیه مواضع نیروهای امنیتی سوریه هشدار داد. ستاد فرماندهی ارتش و نیروهای مسلح سوریه با انتشار بیانیه ای به رژیم صهیونیستی درباره تکرار حملات به خاک سوریه هشدار داد و این رژیم را مسئول پیامدهای خطرناک چنین اقداماتی دانست. ستاد فرماندهی و نیروهای مسلح ارتش سوریه […]

  اوای شمال/ارتش سوریه به رژیم صهیونیستی درباره تکرار حملات علیه مواضع نیروهای امنیتی سوریه هشدار داد.

  ستاد فرماندهی ارتش و نیروهای مسلح سوریه با انتشار بیانیه ای به رژیم صهیونیستی درباره تکرار حملات به خاک سوریه هشدار داد و این رژیم را مسئول پیامدهای خطرناک چنین اقداماتی دانست.
  ستاد فرماندهی و نیروهای مسلح ارتش سوریه تاکید کرد پس از حمله گسترده و نافرجام تروریست‌های تکفیری جبهه النصره و متحدان آن به مواضع ارتش سوریه در اطراف شهر البعث در حومه قنیطره، بالگردهای نظامی رژیم صهیونیستی مواضع ارتش سوریه را هدف قرار دادند.
  در این بیانیه آمده است یگان های ارتش سوریه حمله گسترده عناصر جبهه النصره به اطراف شهر البعث را دفع و تلفات و خسارات زیادی به آنان وارد کردند. ستاد کل ارتش سوریه تاکید کرد پس از حمله نافرجام عناصر جبهه النصره به یکی از پایگاه های ارتش سوریه در اطراف شهر البعث، بالگردهای نظامی اسرائیل در اقدامی مذبوحانه و برای حمایت از گروههای تروریستی و تقویت روحیه ضعیف آنان، مواضع ارتش را هدف قرار دادند.
  ستاد کل ارتش و نیروهای مسلح ارتش در این بیانیه به ارتش رژیم صهیونیستی درباره پیامدهای چنین اقدامات خصمانه و تجاوزگرانه هشدار داد.ارتش سوریه همچنین رژیم صهیونیستی را مسئول عواقب خطرناک تکرار چنین اقداماتی دانست که به هر بهانه ای صورت می گیرد.
  ارتش سوریه در ادامه بر عزم جدی خود در نابودی گروههای تروریستی تحت حمایت رژیم صهیونیستی در منطقه تاکید کرد.
  رسانه های اسرائیلی ساعاتی پیش مدعی اصابت مجدد چند گلوله خمپاره به منطقه اشغالی جولان شدند.

  برچسب ها :

  نظرات