آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80601
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  فرماندهی‌کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه به رژیم صهیونیستی درباره پیامدها و خطرات اقدامات تجاوزگرایانه این رژیم هشدار داد.

  ارتش سوریه به رژیم صهیونیستی هشدار داد

  آوای شمال/یکشنبه نظامیان صهیونیست برای دومین بار به اهدافی در منطقه «القنیطره» سوریه حمله کردند. این حملات ساعتی پس از آن انجام شده است که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که به جولان اشغالی حملات خمپاره‌ای صورت گرفته است. گروه موسوم به «دیده‌بان حقوق بشر سوریه» (وابسته به معارضان) مدعی شده است، طی دو حمله […]

  آوای شمال/یکشنبه نظامیان صهیونیست برای دومین بار به اهدافی در منطقه «القنیطره» سوریه حمله کردند. این حملات ساعتی پس از آن انجام شده است که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که به جولان اشغالی حملات خمپاره‌ای صورت گرفته است.

  گروه موسوم به «دیده‌بان حقوق بشر سوریه» (وابسته به معارضان) مدعی شده است، طی دو حمله اخیر اسرائیل به منطقه القنیطره، ۳ تن از نیروهای ارتش سوریه جان‌شان را از دست دادند.

  در همین راستا، فرماندهی‌کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه نیز در بیانیه‌ای، متذکر شد: «بعد از موفقیت یگان‌هایی از نیروهای مسلح ما در خنثی کردن حمله گسترده گروه تروریستی جبهه النصره به اطراف شهر “البعث” در حومه القنیطره و وارد کردن خسارت‌های بسیار به تروریست‌ها، دشمن اسرائیل، امروز بار دیگر در تلاشی ناکام برای پشتیبانی از گروه‌های تروریستی و بالا بردن روحیه آنها، یکی از مواضع ارتش را هدف قرار داد».

  فرماندهی‌کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه در این بیانیه، نسبت به «پیامدها و خطرات این اقدامات تجاوزگرایانه رژیم صهیونیستی» هشدار داد و مسئولیت پیامدهای خطرناک این تجاوزها را متوجه این رژیم دانست.

  ارتش سوریه همچنین بر عزم خود برای نابود کردن گروه‌های تروریستی به‌عنوان بازوی رژیم صهیونیستی در منطقه تأکید کرد.

  برچسب ها :

  نظرات