آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80502
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  در پی پیروزی تیم ملی والیبال زیر 21 سال ایران مقابل اوکراین، سایت فدراسیون جهانی والیبال به تمجید از پشت خط زن ارزشمند تیم ملی کشورمان پرداخت.

  تمجید سایت فدراسیون جهانی والیبال از آقچه لی:رسول باعث افتخار ایران است

  آوای شمال/روز گذشته (شنبه) تیم ملی والیبال زیر ۲۱ سال ایران ، در دومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی جهان مقابل تیم ملی والیبال جوانان اوکراین به میدان رفت و موفق شد با درخشش «رسول آقچه لی» بانتیجه ۳بر۲ حریف قدرتمند خود را شکست دهد. پشت خط زن ارزشمند کشورمان در این مسابقه ۲۸ امتیاز […]

  آوای شمال/روز گذشته (شنبه) تیم ملی والیبال زیر ۲۱ سال ایران ، در دومین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی جهان مقابل تیم ملی والیبال جوانان اوکراین به میدان رفت و موفق شد با درخشش «رسول آقچه لی» بانتیجه ۳بر۲ حریف قدرتمند خود را شکست دهد.

  پشت خط زن ارزشمند کشورمان در این مسابقه ۲۸ امتیاز کسب کرد.درخشش رسول باعث شد سایت رسمی مسابقات جهانی در دو مطلب جداگانه به تمجید از او بپردازد.

   

  این سایت یک بار در گزارشی که به دیدار ایران و اوکراین اختصاص داشت نوشت،«رسول آقچه لی باعث افتخار ایران است» و بار دوم در مطلبی که درباره ۸ تیم صعود کرده به مرحله بعد مسابقات بود، تیتر زد،« رسول ایران را به جمع ۸ تیم رساند.»

  سایت فدراسیون جهانی والیبال نوشت، رسول آقچه لی روز شنبه با عملکردی قدرتمندانه مقابل اوکراین ، ایران را به جمع هشت برتر مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان هدایت کرد.این عملکرد ۲۸ امتیاز را برای او به ارمغان آورد و پیروزی مورد نیاز تیمش را جهت کسب بلیط سفر به برنو(محل انجام مسابقات مرحله بعد) به دنبال داشت.

  این سایت در گزارش بازی هم نوشت، در یک بازی هیجان انگیز و دراماتیک ایران با برد ۳- ۲ مقابل اوکراین( ۲۵-۱۹، ۲۵-۲۱، ۲۳-۲۵، ۲۰-۲۵، ۱۵-۱۳)،دومین پیروزی خود را در این مسابقات جشن گرفت.

  با نگاهی به امتیازهای هر دو تیم ،می توان گفت مسابقه نزدیکی بود. هر دو تیم تقریبا در حملات خود برابر بودند، میزان موفقیت حملات ۴۹ درصد به ۴۸ درصد به نفع ایران بودند. امتیاز دو تیم در دفاع هم تفاوت عمده ای را نشان نمی دهد، ایران ۱۲ و اوکراین ۱۳ دفاع داشت.

  دو ست اول دو تیم خیلی نزدیک بودند و اوکراین اندکی در دفاع روی تور عملکرد بهتری داشت. با این حال، این ایران بود که ست دوم را با حملات آرام خود برد.

  اوکراینی ها در ست سوم فوق العاده ظاهر شدند و مهارت های حمله خود را بهبود داده و ۲۳-۲۵ پیروز شدند.
  در ست چهارم اوکراین به لحاظ کار تیمی عملکرد بهتری داشت و به لطف صحبت های سر مربی خود، کار تیمی خود را بهبود بخشیدند.

   

  در ست آخر، هر دو تیم از ابتدا شروع به کسب امتیاز کردند. اما این ایران بود که پیروزی را از چنگ اوکراین در آورد.

  برچسب ها :

  نظرات