آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ , Friday 3 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80483
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۴ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  اینستاگرام در حال تست قابلیت جدیدی است که بر مبنای آن می توانید عکس‌های خود را در دو گروه خصوصی و عمومی به اشتراک بگذارید.

  قابلیت جدید اینستاگرام؛ عکسهایتان را در دو گروه خصوصی و عمومی منتشر کنید

  آوای شمال/شبکه اجتماعی اینستاگرام در حال تست یک ویژگی جدید با نام Favorites است که به عمومی شدن آن می توانید در صفحه شخصی تان عکس‌ها برای دو گروه خصوصی و عمومی به نمایش بگذارید، در واقع با این قابلیت می توانید مخاطبان و فالوورهای خود را در مشاهده عکس ها کنترل کنید. این ویژگی […]

  آوای شمال/شبکه اجتماعی اینستاگرام در حال تست یک ویژگی جدید با نام Favorites است که به عمومی شدن آن می توانید در صفحه شخصی تان عکس‌ها برای دو گروه خصوصی و عمومی به نمایش بگذارید، در واقع با این قابلیت می توانید مخاطبان و فالوورهای خود را در مشاهده عکس ها کنترل کنید.

  این ویژگی به کاربر اجازه می دهد بر روی افرادی که پست های وی را می ببیند کنترل داشته باشد، همچنین می توان برخی از پست های اینستاگرام را از تایم لاین عمومی مخفی کرد و برای منتخبان به نمایش درآورد، اینگونه دیگر نیاز به ایجاد اکانت خصوصی و یا خصوصی سازی صفحات در اینستاگرام از بین می رود.

  طراحان این شبکه اشتراک گذاری عکس و فیلم می گویند مردم در حال ساخت گروه های کوچک و خصوصی در اینستاگرام هستند اما در تلاشیم تا آنها را شناسایی کرده و با معرفی قابلیت  Favorites به آنها نشان دهیم می توانند گروه های بیشتری را در اختیار داشته باشند اما پست های خود را گاهی برای افراد خاص به نمایش بگذارند.

  البته هیچ یک از فالوورهای شما از انتشار خصوصی پست هایتان با خبر نخواهند شد و یا حتی متوجه نمی شوند که از لیست انتشار پیام های خصوصی حذف شده اند، فالوورهای زمانی متوجه انتشار پیام های خصوصی خواهند شد که نشان سبز رنگ favorites را بالای صفحات شما ببینند.

  قابلیت جدید اینستاگرام

  favorites قابلیت جدید اینستاگرام

   

  از دیگر ویژگی های favorites این است که پست هایی که به صورت خصوصی ارسال کرده اید در یک صفحه جداگانه قابل دسترسی است و افراد دیگر به آن دسترسی ندارند.

  اینستاگرام درصدد است این قابلیت را با تعداد کمی از کاربرانش آزمایش کند و مشخص نیست چه زمانی favorites برای عموم کاربران اینستاگرام قابل استفاده باشد.

  برچسب ها :

  نظرات