آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ , Friday 3 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80338
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  فدراسیون فوتبال تلاش زیادی می‌کند که قرارداد کی‌روش را تمدید کند اما به نظر می‌رسد تا این لحظه در این امر کمترین موفقیتی نداشته است.

  فدراسیون با کی روش به توافق می رسد؟

  مسئولان فدراسیون فوتبال در شرایطی که در طول مسابقات مقدماتی جام جهانی این فرصت را داشتند که با دست بالا و قیمت معقول کی‌روش را به ماندن تا پایان جام ملت‌ها مجاب کنند اما با عدم برنامه‌ریزی و غرق شدن در اختلاف نظرات سرمربی تیم ملی با باشگاه‌ها فرصت را از دست دادند و حالا […]

  مسئولان فدراسیون فوتبال در شرایطی که در طول مسابقات مقدماتی جام جهانی این فرصت را داشتند که با دست بالا و قیمت معقول کی‌روش را به ماندن تا پایان جام ملت‌ها مجاب کنند اما با عدم برنامه‌ریزی و غرق شدن در اختلاف نظرات سرمربی تیم ملی با باشگاه‌ها فرصت را از دست دادند و حالا در شرایطی نه چندان مطلوب مقابل کی‌روش قرار دارند.

  کارلوس کی‌روش با چهارمین حضور در جام جهانی و البته کارنامه‌ای ویژه در ایران حالا با پیشنهادهایی از آسیا از جمله استرالیا مواجه است. او با این موفقیت به خوبی می‌داند که فعلا زمان مذاکره نیست. در مقابل فدراسیون فوتبال در چند وقت اخیر تلاش زیادی کرده که شرایط اولیه قرارداد کی‌روش را فراهم کند. آنها تیم‌های ملی را دوباره به کی‌روش سپرده و با افتتاح مرکز تیم ملی حسن نیت‌شان را به کی‌روش نشان داده‌اند.

  با این همه رییس فدراسیون فوتبال مدعی است که هنوز کی‌روش شرایط تمدید قراردادش با ایران را اعلام نکرده است. البته به نظر می‌رسد پیشنهادهای فعلی کی‌روش به شرایط خوب او در ایران نزدیک نباشد. با این همه همچنان سرمربی تیم ملی پیشنهاد خودش را به فدراسیون فوتبال ارائه نداده است.

  البته فدراسیون فوتبال پیشنهاد تمدید قرارداد کی‌روش را تا پایان جام ملت‌ها دارد؛ پیشنهادی که به نظر می‌رسد اگر طولانی‌مدت‌تر باشد، هزینه‌های کمتری هم دربرداشته باشد اما باید دید فدراسیون چطور می‌خواهد در مدت زمان باقی مانده تا جام جهانی سرمربی را مجاب به نشستن پای قرارداد کند.»

  برچسب ها :

  نظرات