آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80282
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۱
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: همزمان با روز جهانی قدس از «روز شمار نابودی اسرائیل» در میدان فلسطین تهران رونمایی می‌شود.

  رونمایی از «روزشمار نابودی اسرائیل» در روز جهانی قدس

  اوای شمال/مهدی بابایی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران، در نشست شورای معاونین و فرماندهان حوزه‌های تابعه بسیج شهرداری تهران با اشاره به در پیش بودن روز جهانی قدس اظهار داشت:  این روز برای دفاع از همه مظلومان عالم است، روز قدس، روز مبارزه با استکبار و ظلم جهانی است و این بالاترین امتیاز یک انسان […]

  اوای شمال/مهدی بابایی مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران، در نشست شورای معاونین و فرماندهان حوزه‌های تابعه بسیج شهرداری تهران با اشاره به در پیش بودن روز جهانی قدس اظهار داشت:  این روز برای دفاع از همه مظلومان عالم است، روز قدس، روز مبارزه با استکبار و ظلم جهانی است و این بالاترین امتیاز یک انسان است که با ظلم مبارزه کند.

  بابایی با بیان آن که راهپیمایی روز جهانی قدس، عامل وحدت بخش مسلمانان جهان در برابر توطئه‌های بیگانگان بر ضد فلسطین است تصریح کرد: بی‌تردید این اتحاد می‌تواند بر توانمندسازی کشورهای اسلامی در برابر دشمنان بسیار موثر و مفید واقع شود.

  وی افزود: ما مفتخریم در امن‌ترین کشور دنیا زندگی می‌کنیم، ما باید قدر وحدت و انسجام خود را بدانیم و از راهپیمایی روز قدس برای ایجاد همدلی و وفاق استفاده کنیم.

  مسئول سازمان بسیج شهرداری تهران در ادامه از رونمائی «روز شمار نابودی اسرائیل» در روز جهانی قدس خبر داد و گفت: همزمان با روز جهانی قدس، «روزشمار نابودی اسرائیل» با حضور آحاد مردم و توسط خانواده شهدای ترور در ضلع جنوب شرق میدان فلسطین رونمایی خواهد شد.

  بابایی افزود: «روز شمار نابودی اسرائیل» از جمله کارهای منحصر به فردی است که مبتنی بر فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر آن که «دولت اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید» طراحی شده است و ما اگر بتوانیم این کار را در سطح چند کشور اسلامی دیگر نیز نصب کنیم، موج جهانی به راه خواهد افتاد.

  وی گفت: دشمنان نظام و ایادی آنها در داخل به دنبال آن هستند که فرمان آتش به اختیار مقام معظم رهبری را با بدفهمی خود و یا از روی شیطنت مورد هجمه قرار د هند، اما تاکید ایشان در مسائل نرم افزاری بوده است و رونمایی از این «روز شمار نابودی اسرائیل» در راستای همان مسئله است.

  وی به برنامه‌های دیگر این سازمان در روز جهانی قدس اشاره کرد و گفت: بسیجیان شهرداری تهران نیز همزمان با سایر شهرهای ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی روز قدس، انزجار و نفرت خود از این غده سرطانی را اعلام خواهند کرد. در همین راستا بسیج شهرداری تهران با همکاری حوزه‌های تابعه مستقر در مسیرهای ۹ گانه راهپیمایی همچون سال‌های گذشته، به توزیع پلاکاردها و پرچم‌هایی با مضامین ضد صهیونیستی خواهند پرداخت.

  به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، آیین رونمائی از این روزشمار، ساعت ۱۰ صبح روز جمعه ۲ تیرماه مصادف با روز جهانی قدس در میدان فلسطین تهران با حضور آحاد مردم انقلابی و خانواده شهدای ترور برگزار خواهد شد.

  برچسب ها :

  نظرات