آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80258
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
 • شما اینجا هستید :اقتصادی
 •   

  فیلم کمدی «اکسیدان» از روز سه‌شنبه به فیلم‌های اکران شده اضافه شد و پیش بینی می‌شود با توجه به ترکیب اکران، فیلم‌ها بتوانند نظر مخاطبان را به خود جلب کنند.

  «زیر سقف دودی» نیم میلیاردی شد/ «اکسیدان» طی سه روز ۲۵۰ میلیون تومان فروخت

  آوای شمال/با تصمیم شورای صنفی نمایش فیلم سینمایی «اکسیدان» ساخته حامد محمدی از روز سه‌شنبه بر پرده سینماها اضافه شد و فیلم با مضمون کمدی با اقبال خوبی مواجه شد و باتوجه به اکرانی که پیش بینی شده فیلم‌های خوبی در سینماها برای عید فطر در نظر گرفته شده است. حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش […]

  آوای شمال/با تصمیم شورای صنفی نمایش فیلم سینمایی «اکسیدان» ساخته حامد محمدی از روز سه‌شنبه بر پرده سینماها اضافه شد و فیلم با مضمون کمدی با اقبال خوبی مواجه شد و باتوجه به اکرانی که پیش بینی شده فیلم‌های خوبی در سینماها برای عید فطر در نظر گرفته شده است.

  حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود درباره فروش «اکسیدان» گفت: فیلم با استقبال خوبی مواجه شد. روز سه‌شنبه اکران فیلم آغاز شد و بلیت سینماها به صورت کامل نیم‌بها بود. شب گذشته در اکثر سالن‌های سینما سانس فوق‌العاده پس از ساعت ۱۲ شب داشتیم. هم‌اینک فروش فیلم به ۲۵۰ میلیون تومان رسیده است که رقم قابل توجهی برای فیلم است که در ماه رمضان کار خود را آغاز کرده است.

  علی سرتیپی مدیرعامل دفتر پخش فیلمیران درباره فروش فیلم های این دفتر گفت: اقبال مخاطب از «نهنگ عنبر سلکشن رویا» همچنان ادامه دارد و با سانس‌های فوق‌العاده مواجه هستیم. این فیلم تا شب گذشته به فروش ۱۴ میلیارد تومان رسید.

  وی درباره فیلم «رگ خواب» توضیح داد: با مواد تبلیغی و پتانسیلی که در فیلم وجود دارد اکران خوبی برای آن پیش بینی می‌کنم، اکران فیلم پس از شب‌های قدر آغاز شد و به فروش ۴۲۰ میلیون تومان رسید. فیلم سینمایی «برادرم خسرو» هم به فروش یک میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان رسید.

  غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری گفت: فیلم «زیر سقف دودی» با اقبال خوبی در روزهای گذشته مواجه شد و هم‌اینک ۲۵ سالن در تهران در اختیار دارد که در تهران به فروش ۳۸۵ میلیون و در شهرستان به فروش ۱۱۵ میلیون تومان رسید. این فیلم اکنون به فروش ۵۰۰ میلیون تومان رسیده است.

  سعید خانی مدیر دفتر پخش نسیم صبا درباره فیلم «مادر قلب اتمی» گفت: فیم ظرف ۲۰ روز اکران شده که شب‌های قدر را هم تجربه کرده است. این فیلم در تهران به فروش ۸۲۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۲۵۰ میلیون تومان رسید و فروش کل آن به یک میلیارد و ۷۰ میلیون تومان رسیده است.

  احمد مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش فیلم‌های این دفتر گفت: اکران فیلم «ویلایی‌ها» همچنان ادامه دارد این فیلم در تهران به فروش ۵۹۵ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۲۲۰ میلیون تومان رسید. فروش کل فیلم به رقم ۸۱۵ میلیون تومان دست یافت.

  وی درباره فیلم «آشوب» گفت: فیلم در تهران سینمایی ندارد و نهایتاً به فروش ۲۸۰ میلیون رسید. «آشوب» در شهرستان به فروش ۱۵۰ میلیون دست یافت که در کل به فروش ۴۳۰ میلیون تومان رسیده است. این فیلم در شهرستان‌ها اکرانش را ادامه می‌دهد.

   

  برچسب ها :

  نظرات