آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ , Friday 10 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80241
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۷
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  شهردار اصفهان گفت: قطار شهری اصفهان با انجام تست‌های راه‌اندازی به منظور بهره‌برداری از ادامه خط یک، با تلاش شبانه‌روزی و جهادی مدیریت شهری و قطار شهری اصفهان، به زودی در ایستگاه آزادی اصفهان مسافرگیری می‌کند.

  سوت قطار شهری اصفهان در ایستگاه آزادی

  آوای شمال/به نقل از روابط عمومی شهرداری اصفهان، مهدی جمالی‌نژاد با اشاره به آخرین وضعیت قطار شهری اصفهان و تلاش‌های صورت گرفته طی ماه‌های گذشته در این حوزه اظهار کرد: با راه‌اندازی فازهای اول و دوم قطار شهری اصفهان در سال‌ گذشته و نیاز اساسی مردم به مترو به عنوان یک حمل و نقل پاک، […]

  آوای شمال/به نقل از روابط عمومی شهرداری اصفهان، مهدی جمالی‌نژاد با اشاره به آخرین وضعیت قطار شهری اصفهان و تلاش‌های صورت گرفته طی ماه‌های گذشته در این حوزه اظهار کرد: با راه‌اندازی فازهای اول و دوم قطار شهری اصفهان در سال‌ گذشته و نیاز اساسی مردم به مترو به عنوان یک حمل و نقل پاک، مدیریت شهری اصفهان طی دو سال گذشته، تلاش‌های شبانه‌روزی را به منظور تکمیل فاز سوم خط یک قطار شهری اصفهان داشته است.

  وی با بیان اینکه در روزهای اخیر آخرین مراحل تست راه‌اندازی فاز سوم خط یک قطار شهری اصفهان صورت گرفته، ادامه داد: همت کارکنان سازمان قطار شهری اصفهان و حمایت‌های جدی شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری در این زمینه، آخرین تست‌های فاز سوم با عبور قطار از خط و بخش‌های باقیمانده صورت گرفته و قرار است که مسافرگیری قطار شهری از ایستگاه‌های سی و سه پل، شریعتی و آزادی به زودی انجام شود.

  شهردار اصفهان با بیان اینکه اولویت اصلی مدیریت شهری، افزایش خدمت‌رسانی به مردم و عبور قطار از ادامه خط یک به شمار می‌رود، ادامه داد: در این مرحله، قطار با عبور از ایستگاه‌های امام حسین(ع) و انقلاب به ایستگاه سی و سه پل می‌رسد و در ایستگاه‌های شریعتی و آزادی نیز توقف خواهد کرد.

  وی تصریح کرد: طبق قول‌های داده شده در ماه‌های گذشته، در پایان بهار امسال، صدای سوت قطار در ایستگاه آزادی اصفهان شنیده می‌شود و پس از تست‌های مختلف راه‌اندازی و آماده‌سازی شرایط، ظرف مدت کوتاهی، مسافرگیری از ایستگاه‌ها انجام می‌شود.

  جمالی‌نژاد با بیان اینکه طول خط یک قطار شهری اصفهان ۲۰ کیلومتر بوده و دارای ۲۰ ایستگاه است، تصریح کرد: در حال حاضر ۱۱ کیلومتر از این مسیر در حال بهره‌برداری است و با راه‌اندازی ادامه خط یک از ایستگاه تختی تا ایستگاه آزادی اصفهان و بهره‌برداری از سه ایستگاه، شهروندان می‌توانند از این خط بهره لازم را ببرند.

  شهردار اصفهان تأکید کرد: خط‌های دوم و سوم نیز با سرعت هر چه تمام در حال انجام بوده تا اصفهان ۱۴۰۰ شبکه ریلی اصفهان بتواند گره‌های کور ترافیکی شهر را باز کند.

   

  برچسب ها :

  نظرات