آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ , Saturday 30 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80233
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  فرزند حبیب الله کاسه ساز گفت: مرحله دوم شیمی درمانی پدرم آغاز شده و هم‌اکنون در حال ادامه روند درمان هستیم، اما متاسفانه قدرت تکلمش به دلیل فشار بیماری قدری کاهش یافته است و امیدواریم با دعای خیر مردم بیماری پدرم بهبود یابد.

  مبارزه نفس‌گیر تهیه کننده اخراجی‌ها با بیماری سرطان/ آغاز مرحله دوم شیمی درمانی حبیب الله کاسه‌ساز

  آوای شمال/قبل از عید امسال روز اول جشنواره فجر پدرم به دلیل مشکل معده در بیمارستان بستری شدند. پزشکان تشخیص تومور معده را برای ایشان دادند که متاسفانه بدخیم بود بعد از بستری عمل و معده را تخلیه و برداشته شد. بعد از ۲۰ روز بستری شیمی درمانی آغاز شد اما متاسفانه بعد از حدود […]

  آوای شمال/قبل از عید امسال روز اول جشنواره فجر پدرم به دلیل مشکل معده در بیمارستان بستری شدند. پزشکان تشخیص تومور معده را برای ایشان دادند که متاسفانه بدخیم بود بعد از بستری عمل و معده را تخلیه و برداشته شد. بعد از ۲۰ روز بستری شیمی درمانی آغاز شد اما متاسفانه بعد از حدود ۵ جلسه متوجه شدیم که بدنشان به شیمی درمانی جواب مثبت نداده است.

  وی گفت: هم اکنون پدرم چند ماه است نتوانسته غذایی بخورد و اکنون پزشکان با آغاز شدن مرحله دوم شیمی درمانی در ۵ روز آینده در حال تقویت ایشان با سرم و آمپول هستند. البته به دلیل فشار بیماری نیز قدرت تکلمشان قدری کاهش داشته است.

  وی افزود: در این مرحله باید آمپول‌های تزریق کنند که هرکدام ۱۸ میلیون تومان قیمت دارند و متاسفانه داروهای سرطان تحت پوشش بیمه هم نیستند. تا امروز یک عدد از این آمپول‌ها تزریق شده و باید ببینیم بدنشان به این نوع درمان جواب گو هست یا خیر که در صورت جواب مثبت نیاز است چند عدد دیگر از این داروها تزریق شود.

  به گزارش خبرگزاری فارس، حبیب الله کاسه ساز تهیه کنندگی فیلم‌هایی چون اخراجی‌های یک و دو را در کارنامه خود دارد.

   

  برچسب ها :

  نظرات