آوای شمال
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ , Monday 22 July 2019

  ابزار هدایت به بالای صفحه

  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8018
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۷:۲۸
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سیمئونه: اتلتیکومادرید با جدیت تمام بازی کرد و تیم برتر میدان بود

  آوای شمال/ دیه‌گو سیمئونه در پی برتری ۴ بر صفر شاگردانش مقابل رئال در دربی مادرید در هفته بیست‌ودوم لالیگای اسپانیا گفت: باید از بازیکنانم به خاطر بازی که ارائه دادند، تشکر کنم. عصر خیلی خوبی بود، چون اتلتیکو عالی بازی کرد و تیم برتر میدان بود. وی افزود: بازیکنان ما مهمترین چیز هستند، چون […]

  آوای شمال/ دیه‌گو سیمئونه در پی برتری ۴ بر صفر شاگردانش مقابل رئال در دربی مادرید در هفته بیست‌ودوم لالیگای اسپانیا گفت: باید از بازیکنانم به خاطر بازی که ارائه دادند، تشکر کنم. عصر خیلی خوبی بود، چون اتلتیکو عالی بازی کرد و تیم برتر میدان بود.

  وی افزود: بازیکنان ما مهمترین چیز هستند، چون آنها بودند که باعث شدند تا بازی بی‌نقصی را مقابل رئال مادرید به نمایش بگذاریم.کاملاً متقاعد شده‌ام که مهمترین چیز در تیم اتحاد بین بازیکنان است و البته دشوارترین قسمت ماجرا هم زمان است. ما گروهی تأثیرگذار داریم.

  سرمربی آرژانتینی روخی‌بلانکو تصریح کرد: ما با جدیت تمام بازی کردیم و البته باید از حمایت هواداران‌مان در این بازی قدردانی کنیم. عاشق این شعار «به بازیکنام افتخار می‌کنم» هستم که هواداران اتلتیکومادرید در بازی‌ها سر می‌دهند، این شعار در هر ورزشگاهی شنیده نمی‌شود. امیدوارم به همین رویه خود ادامه بدهیم.

  دیه‌گو سیمئونه در ادامه عنوان کرد: ما می‌خواهیم بازی به بازی بجنگیم و نمی‌خواهیم روش خود را تغییر دهیم، چون نمی‌توانیم به روش دیگری بازی کنیم. قصد تغییر رویه خود را نیز نداریم، چون برای اتلتیکو خوب نیست.

  سرمربی اتلتیکو در پایان خاطرنشان کرد: ما از سمت راست با تیاگو و گابی حمله می‌کردیم و البته کارهای دفاعی را انجام می‌دادیم. مصدومیت کوکه ضربه بزرگی بود ولی سائول نیکوئس که جای کوکه به میدان آمد، فوق‌العاده کار کرد. او عالی بازی کرد و در آینده بازیکن خیلی مهمی برای اتلتیکو خواهد بود. خود سائول و باشگاه هم این را می‌دانند ولی او باید صبور باشد.

  برچسب ها :

  نظرات