آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 3 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80162
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  خطیب جمعه محمودآباد:

  اقتدار موشکی ایران پاسخ نرمی به دشمنان ایران بود/ فرود ابابیل خشم بر اتاق جنگ تروریست‌ها

  خطیب جمعه محمودآباد با اشاره به اقتدار موشکی ایران در مقابل تروریست‌های تکفیری داعش در سوریه گفت: این تنها پاسخ نرمی به دشمنان نظام بود.

  آوای شمال/ حجت الاسلام سید داود موسوی امام جمعه محمودآباد در خطبه‌های آخرین جمعه ماه مبارک رمضان اظهار کرد: جمعه اخر ماه مبارک رمضان هر سال در تقویم بین المللی و جهان اسلام بعنوان روز جهانی قدس ثبت شده که همانا از اقدامات ماندگار و واقع بینانه حضرت امام(ره) محسوب می‌شود.
  وی افزود: جعل یک رژیم غاصب در جغرافیای جهان اسلام با طراحی تصرف اکثر کشورهای منطقه و تشکیل رژیم صهیونیستی بزرگ و خاورمیانه جدید با یک برنامه دقیق عملیاتی در منطقه اقدامی فراگیر و جدی بوده و آن پیر روشن ضمیر آگاه به جغرافیای سیاسی نظامی منطقه با تشخیص دقیق نقشه دشمن در یک اقدامی هوشمندانه به مقابله با این فتنه بزرگ پرداخت.
  موسوی خاطرنشان کرد:الان نزدیک به چهار دهه از این اقدام،تکاپوی دشمنان در تعبیر آن رویا به سنگ خورده و آن اقدام خطرناک امروز به محدوده فلسطین اشغال شده محصور شده و آن رژیم جعلی سرمست از قدرت از ترس خشم فلسطینی‌ها خود را در دیوارهای مسلح و بلند با ترور خودشان را حفظ می‌کنند.
  امام جمعه محمودآباد درباره اثرات اعلام روز قدس عنوان کرد:اگرنبود بیدار باش امام به امت اسلامی و ایجاد جنبش‌های مقاومت در منطقه قرار دادن قدس شریف در کانون توجه ملت‌های مسلمان و سایر جهانیان امروز معادلات منطقه‌ای به گونه‌ای دیگررقم می‌خورد و درگیری‌های سوریه و عراق در نقطه کانونی خود برنامه‌ریزی صهیونیست‌ها را داشته و برای به حاشیه راندن موضوع فلسطین،تجزیه کشورهای مقاومتی منطقه و این حجم از درگیری‌ها و تروریست پروری در طراحی انها بوده است.
  موسوی تصریح کرد:آثار ماندگار از امام شکوفا کردن روحیه ایستادگی و مقاومت در مقابل دشمنان به داد کشورهای اسلامی در منطقه رسیده و سد و مانعی که برای عقیم کردن فتنه یهود عنود در خاورمیانه ایجاد شده همه وهمه به آرمان خواهی و استکبار ستیزی این روح بلند و آسمانی بازگشته و پیامبر رهایی و ایستادگی در مقابل دشمنان اسلام و الهام بخش امت اسلامی خواهد بود.
  این مسوول درباره موشک باران اتاق جنگ تروریست‌ها گفت: عملیات موشکی لیله القدر جان برکفان سپاه و نیروی قدس باعث شد که دشمنان بین الملی و منطقه‌ای ایران اسلامی که در رویای سرکوب جبهه مقاومت بودن با سد دفاعی مستحکم از ایستادگی و تسلیم ناپذیری مواجه شدند.
  وی افزود:برای ایجاد روحیه در تکفیری‌ها و عمل به قاعده ناامن سازی ایران در یک اقدام نابخردانه و سبک در روز ۱۲ ماه مبارک رمضان حرکت کوری را در تهران به نمایش گذاشته و عده‌ای از هموطنان روزه‌دارمان را شهید و زخمی کردند و به خیالشان در پی ایجاد یک ناامنی و جنگ روانی در داخل کشور بودند.
  موسوی یادآور شد:به ناگاه در ۲۴ رمضان با عملیات کاربردی،راهبردی،دقیق و هوشمندانه و سریع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مواجه و ابابیل خشم بر اطاق جنگ تروریست‌ها در دیرازور سوریه فرود آمد که با این اقدام دشمنان این کشور یک هشدار نرم دریافت کردند.
  امام جمعه محمودآباد در پایان گفت:این پاسخی بود به آمریکا و ارتجاع عرب که ایران اسلامی در دفاع از خود جدی است و باید مجبور شوند در محاسبات خود تجدید نظر کنند و سنای آمرکا که توان موشکی ما را هدف قرار داده اولین پاسخ خود را دریافت کرده است.

  برچسب ها :

  نظرات