آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 8 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80148
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد
 •   

  فرماندار محمودآباد:

  هدف رژیم صهیونیستی تسلط بر تمامی کشورهای اسلامی است/ همدلی حاکمان اسلامی لازمه تحقق آرمان فلسطین

  فرماندار محمودآباد با اشاره به نقشه اسرائیل برای تسلط بر سرزمین‌های اسلامی گفت: برای تحقق آرمان فلسطین و قدس شریف باید حاکمان اسلامی به همدلی برسند.

  آوای شمال/ یحیی یوسف‌پور ظهر امروز در جمع مردم متدین شهر سرخ‌رود در مراسم روز جهانی قدس در مهدیه این شهر با تقدیر از حضور مردم این شهر ساحلی در راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم مظلوم فلسطین، اظهار کرد: اشغال سرزمین فلسطین توسط صهیونیست‌ها در سال ۱۷ هجری سال ۶۳۸ میلادی اتفاق افتاده است.

  وی با اشاره به قرون وسطای اروپا افزود: علت توجه رژیم صهیونستی به کشورهای اسلامی به ویژه فلسطین این بوده که منابع کشورهای اسلامی را چپاول کرده و غارت کنند و این بر اساس اندیشه مذهبی نبوده بلکه ریشه در اندیشه استعمارگری آنها دارد.

  فرماندار محمودآباد تصریح کرد: هویت منطقه فلسطین برای مسلمانان بوده است و البته در قرون ۱۷ و ۱۸ شاهد مصائبی و مظالمی که در کشتار یهودیان در رومانی، لهستان و روسیه در حق آنها شده بودیم.

  این مسؤول با اشاره به ماجرای هولوکاست، بیان کرد: آنچه که اتفاق افتاد، بهره‌برداری سیاسی بوده که از ماجرای یهودی سازی در آلمان شروع شده که در سال ۱۹۴۸ رژیم صهیونیسیت رسما اعلام وجود کرده و تاکنون سرزمین فلسطین در چنگال این رژیم گرفتار است.

  یوسف‌پور با اشاره به تسلط اروپاییان در برنامه اسلامی ادامه داد: اروپاییان در ابتدا اندیشه تسلط در برنامه‌های اسلامی و اندیشه تسلط بر مردم اسلامی را داشته و با فکر اقتصادی به سوی چپاول سرزمین‌های اسلامی رفته‌اند.

  وی خاطرنشان کرد: متاسفانه کشورهای اسلامی شکل‌‌گیری رژیم صهیونیست را جدی نگرفته و هیچ وقت ارتش منسجم نظامی را در مقابل رژیم صهیونیستی نداشته بودند.

  فرماندار محمودآباد اظهار کرد: خطر رژیم صهیونیستی خطر اندیشه توسعه‌طلبانه و خطر اقتصادی است که در قلب کشورهای اسلامی قرار دارد و هدف آنها تسلط در همه سرزمین‌های اسلامی است.

  یوسف‌پور به شهادت جوانان ما توسط رژیم صهیونیستی در زمینه هسته‌ای اشاره کرد و گفت: راهکارهایی که در مقابل خطرات صهیونیست باید انجام دهیم این است که با امید به تحقق آرمان های فلسطین، همدلی بین حاکمان اسلامی و اندیشه روحیه فداکاری نگذاریم تا آنها به اهداف خود برسند.

  برچسب ها :

  نظرات