آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 4 August 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80100
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۲
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: گذر موج بارشی از کشورمان باعث می‌شود تا امروز نیز در اواخر وقت بخشهایی از خراسان رضوی، خراسان شمالی، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی با افزایش ابر و وزش باد موقتی مواجه شوند.

  مردم نوار شمالی منتظر کاهش دما و بارش باران باشند

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود جریانات خنک شمالی به کشور گفت: نوار شمالی کشور و استانهای ساحلی خزر طی دو روز آینده با بارش خفیف باران و کاهش نسبی دما مواجه خواهند شد. احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: گذر موج بارشی از کشورمان […]

  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با اشاره به ورود جریانات خنک شمالی به کشور گفت: نوار شمالی کشور و استانهای ساحلی خزر طی دو روز آینده با بارش خفیف باران و کاهش نسبی دما مواجه خواهند شد.

  احد وظیفه درباره وضعیت جوی سه روز آینده کشور اظهار کرد: گذر موج بارشی از کشورمان باعث می‌شود تا امروز نیز در اواخر وقت  بخشهایی از خراسان رضوی، خراسان شمالی، آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی با افزایش ابر و وزش باد موقتی مواجه شوند.
  وی ادامه داد: از اواخر وقت امروز سیستم پرفشار و جریانات خنک شمالی وارد کشور می‌شود که موجب بروز بارش پراکنده باران و کاهش نسبی دما در سواحل شمالی کشور و نوار شمالی خواهد شد؛ این روند تا دو روز آینده نیز ادامه خواهد یافت.
  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از عبور موج ضعیف بارشی طی دو روز آینده خبر داد و گفت: روزهای پنج شنبه و جمعه با عبور موج ضعیفی از شمال غرب کشور، در مناطقی از آذربایجانها و اردبیل بارش باران و رعد و برق و وزش باد پدید خواهد آمد.
  به گفته وظیفه، پیش‌بینی می‌شود که امروز و فردا وزش باد و گرد و خاک در استانهای خوزستان و بوشهر پدید آید.
  وی ادامه داد: طی ۷۲ ساعت آینده خلیج فارس به سبب وزش باد شدید مواج پیش‌بینی خواهد شد و تمهیدات لازم باید برای تردد قایقهای تفریحی و شناورهای سبک و نیمه سنگین در نظر گرفته شود .
  مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور با بیان اینکه وزش باد شدید و توفان شن در روزهای آتی برای زابل استان سیستان و بلوچستان پیش‌بینی می‌شود، اظهار کرد: طی روزهای آتی سرعت وزش باد و پدیده گرد و خاک به همراه کاهش کیفیت هوا در منطقه زابل افزایش می‌یابد؛ ضمناً طوفان شن نیز در این مدت دور از انتظار نخواهد بود.
  وظیفه، شهرکرد با ۹ درجه بالای صفر را خنک‌ترین و اهواز با ۴۹ درجه بالای صفر را گرمترین نقاط کشور دانست و گفت: دمای هوای تهران امروز در گرم‌ترین لحظات به ۳۹ درجه بالای صفر رسید که از فردا با ورود جریانات خنک شمالی شاهد کاهش نسبی دما خواهیم بود.

  برچسب ها :