آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 80093
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در پیامی با اشاره به اثر حمله موشکی اخیر سپاه در امنیت منطقه، از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

  دعوت آیت‌الله مکارم شیرازی به راهپیمایی روز قدس

  مرجع تقلید شیعیان گفت: برخلاف پندار افراد ساده‌لوح این راهپیمایی و آن حملۀ موشکی در امنیت منطقه بسیار مؤثر است، زیرا همه فهمیدند هرگونه جنگ‌طلبی خواه در شکل مسخره ناتوی عربی باشد و یا هر شکل دیگر هزینۀ بسیار گزافی دارد که نمی‌توانند آن را تحمل کنند. آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در پیامی با اشاره […]

  مرجع تقلید شیعیان گفت: برخلاف پندار افراد ساده‌لوح این راهپیمایی و آن حملۀ موشکی در امنیت منطقه بسیار مؤثر است، زیرا همه فهمیدند هرگونه جنگ‌طلبی خواه در شکل مسخره ناتوی عربی باشد و یا هر شکل دیگر هزینۀ بسیار گزافی دارد که نمی‌توانند آن را تحمل کنند.

  آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در پیامی با اشاره به اثر حمله موشکی اخیر سپاه در امنیت منطقه، از مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

  در پیام این مرجع تقلید آمده است: نزدیک ۴۰ سال است که مسلمین جهان آخرین جمعۀ ماه مبارک رمضان را طبق ابتکار امام راحل (قدس سره الشریف) به‌عنوان روز جهانی قدس می‌شناسند و با راهپیمایی پرشکوه خود اجازه نمی‌دهند مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود، هرچند دشمن صهیونیستی با تمام قوا سعی در این امر دارد تا اشغال سرزمین‌های مسلمین مخصوصاً سرزمین بیت‌المقدس به رسمیت شناخته شود.

  در ادامه این پیام تصریح‌شده است: با نهایت تأسف بعضی از دول اسلامی از ترس صهیونیست‌ها یا به سبب رابطۀ ننگین با آمریکا به ملت خود اجازۀ راهپیمایی نمی‌دهند و از این نظر به آن‌ها ظلم و ستم می‌کنند، ولی خوشبختانه رسانه‌ها پیام ملت‌های بیدار را به دنیا می‌رسانند.

  راهپیمایی امسال بعد از اصابت موشک‌های سپاه پاسداران که قلب مقرّ تروریست‌ها را با موفقیت کامل نشانه گرفت و آن را در هم کوبید مفهوم دیگری دارد.

  در پایان این پیام آمده است: برخلاف پندار افراد ساده‌لوح این راهپیمایی و آن حملۀ موشکی در امنیت منطقه بسیار مؤثر است، زیرا همه فهمیدند هرگونه جنگ‌طلبی خواه در شکل مسخره ناتوی عربی باشد و یا هر شکل دیگر هزینۀ بسیار گزافی دارد که نمی‌توانند آن را تحمل کنند.

  برچسب ها :

  نظرات