آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79955
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۱ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۷
 • شما اینجا هستید :فرهنگی
 •   

  اکران فیلم سینمایی «فصل نرگس» بعد از«رگ خواب» در گروه سینماهای حوزه هنری آغاز خواهد شد.

  اکران «فصل نرگس» بعد از« رگ خواب»

  آوای شمال/اکران «فصل نرگس» بعد از« رگ خواب» در گروه سینماهای حوزه هنری آغاز خواهد شد. «فصل نرگس» به نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت پس از پایان یافتن «رگ خواب» اکران خود را آغاز خواهد کرد.  «فصل نرگس» دومین فیلم نگار آذربایجانی اثری پربازیگر و پر لوکیشن است که  […]

  آوای شمال/اکران «فصل نرگس» بعد از« رگ خواب» در گروه سینماهای حوزه هنری آغاز خواهد شد. «فصل نرگس» به نویسندگی و کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه کنندگی سحر صباغ سرشت پس از پایان یافتن «رگ خواب» اکران خود را آغاز خواهد کرد.

   «فصل نرگس» دومین فیلم نگار آذربایجانی اثری پربازیگر و پر لوکیشن است که  قصه ای انسان دوستانه و عاشقانه را در قالب داستانی امید بخش روایت می‌کند. فیلم اثری پربازیگر است و از جنوبی ترین نقطه تهران تا شمالی ترین منطقه پایتخت را به تصویر کشیده است.

  یکتا ناصر، ریما رامین فر، پژمان بازغی و امیر آقایی بازیگران اصلی فیلم به شمار می روند و حضور چهره هایی همچون گوهر خیراندیش ، شایسته ایرانی ، محمدرضا هدایتی ، صالح میرزاآقایی ،شیرین اسماعیلی و شبنم گودرزی بازیگران«فصل نرگس» را تشکیل می دهند. همچنین  رضا یزدانی ،  همایون ارشادی ، علیرضا خمسه و ژاله صامتی در صحنه ای از فیلم به صورت افتخاری در نقش خودشان حضور دارند.

  بنیاد سینمایی فارابی و موسسه فرهنگی ، هنری آوای هنر سلامت نیز از فیلم «فصل نرگس» پس از ساخت و تولید با توجه به ارزشهای موضوعی مفهومی و محتوایی از این فیلم حمایت کرده اند. پخش داخلی فیلم سینمایی «فصل نرگس» بر عهده موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز حوزه هنری است.

   

  برچسب ها :

  نظرات