آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۸ , Thursday 23 January 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79914
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
 • شما اینجا هستید :اخبار محمودآباد > اقتصاد مقاومتی
 •   

  فرمانده سپاه ناحیه محمودآباد گفت:

  تحقق اقتصاد مقاومتی در سایه توسعه تولید و اشتغال روستایی

  در سال گذشته 12 میلیارد ریال تسهیلات با هدف کارآفرینی و اشتغال توسط بسیج سازندگی محمودآباد ارائه شد و تعداد 145 شغل ایجاد گردید.

  آوای شمال/ سرهنگ پاسدار سید تقی کیا علاج حل مشکلات کشور را تحقق عمل اقتصاد مقاومتی اعلام داشت و با تشریح برنامه ها و اهداف بسیج اظهار داشت سپاه در مقاطع مختلف انقلاب به خوبی نقش آفرینی کرده و در این راستا دستاوردهای خوبی داشته است.

  سپاه بسته به نوع نیازهای کشور نقش آفرینی کرده ، در دورانی که نیاز به حضور نظامی بود سپاه با تمام توان در صحنه حاضر بوده است و در ایام سازندگی نیز پیشتاز بوده و در راه توسعه و آبادانی کشور حضور گسترده ای داشته است .

  وی تصریح کرد: باید از ظرفیت های مردمی برای توسعه و اشتغال استفاده کرد و در این راستا بسیج سازندگی با استفاده از علاقه مندی و ظرفیت مردم شهرستان در سال گذشته اقدامات خوبی انجام داد .

  سرهنگ سید تقی کیا با اعلام ارائه ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصاد مقاومتی به متقاضیان توسط بسیج سازندگی در سال گذشته اظهار داشت این میزان تسهیلات برای ایجاد اشتغال به متقاضیان در عرصه های پرورش آبزیان ، پرورش مرغ بومی ، دام سنگین ، زنبور عسل ، قارچ خوراکی ، صنایع دستی و محصولات گلخانه ای و ماکیان ارائه گردید.

  وی افزود: با راه اندازی این واحد ها برای ۱۳۶ نفر شغل ایجاد گردید که این امر گام مهمی در راستای تحقق شعار سال بوده است.

  تعداد ۱۳۶ نفر از کارآفرینان برای دریافت تسهیلات به منظور راه اندازی طرح به بانک های عامل معرفی شدند که همگی موفق به دریافت تسهیلات گردیدند.

  همچنین در سال گذشته مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال به ۹ نفر از متقاضیان برای صنایع تبدیلی ارائه گردید و در مجموع تعداد ۱۴۵ شغل توسط بسیج سازندگی محمودآباد ایجاد گردید.

  برچسب ها :

  نظرات