آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ , Thursday 4 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79810
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  یک روزنامه صهیونیستی حمله موشکی ایران به مواضع داعش در دیرالزور سوریه را پیامی به دنیا دانست.

  آحارونوت: حمله موشکی ایران به دیرالزور پیامی به دنیاست

  آوای شمال/روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در واکنش به حمله موشکی ایران به پایگاه گروه تروریستی داعش در دیرالزور سوریه نوشت: این حمله فقط هشدار به اسرائیل نیست، بلکه هشداری است برای کشورهای عربی خلیج فارس و همچنین آمریکا. این روزنامه مدعی شد که حمله موشکی ایران نشان دهنده این است که این کشور به دنبال […]

  آوای شمال/روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در واکنش به حمله موشکی ایران به پایگاه گروه تروریستی داعش در دیرالزور سوریه نوشت: این حمله فقط هشدار به اسرائیل نیست، بلکه هشداری است برای کشورهای عربی خلیج فارس و همچنین آمریکا.

  این روزنامه مدعی شد که حمله موشکی ایران نشان دهنده این است که این کشور به دنبال تشدید دخالت‌های خود در سوریه است.

  به نوشته آحارونوت اگر این موشک‌ها از فاصله بیش از ۶۰۰ کیلومتری به اهداف مورد نظر اصابت کرده باشد، نشان می‌دهد که ایران گزینه‌‌های بیشتری غیر از حزب‌الله برای برخورد با اسرائیل در اختیار دارد.

  این روزنامه صهیونیست در ادامه نوشت: حمله موشکی ایران علاوه بر ضربه‌ای که به داعش وارد آورد، به همپیمانان در سوریه کمک می‌کند.

  آحارونوت افزود: اصابت دقیق این موشک‌ها به اهداف مورد نظر از فاصله ۶۰۰ الی ۷۰۰ کیلومتری نوعی عرض اندام از سوی ایران است، زیرا تاکنون فقط آمریکا و روسیه از چنین فاصله‌هایی موشک شلیک کرده‌اند.

  در پی جنایت تروریستی ۱۷ خردادماه ۹۶ تروریست های تکفیری در تهران که به شهادت ۱۸ تن از مردم مظلوم و روزه دار و مجروحیت جمعی دیگر از هموطنان عزیز منجر گردید، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مقرّ فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی و ساخت خودروهای انتحاری تروریست های تکفیری در منطقه دیرالزور در شرق سوریه را با هدف تنبیه تروریست های جنایتکار، مورد حمله موشکی قرار داد.

  بازتاب این حمله موشکی موفقیت‌‌آمیز، در رسانه‌های منطقه و بین‌الملل همچنان ادامه دارد.

  برچسب ها :

  نظرات