آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79807
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳۰ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۱
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که مهدی طارمی باید یک فصل دیگر در این تیم بازی کند.

  درخشان: اگر طارمی به اروپا برود شاید جام جهانی را از دست بدهد/ جدایی رفیعی نگران‌کننده نیست

  آوای شمال/در مورد بحث جدایی طارمی از پرسپولیس و حضورش در یکی از لیگ‌های اروپایی گفت: معتقدم طارمی باید یک فصل دیگر در پرسپولیس بماند. او موقعیت خوبی در رده باشگاهی و ملی دارد و از طرفی این شانس را دارد که بتواند بهترین بازیکن سال آسیا شود. اگر طارمی به اروپا برود شاید نیمکت‌نشین […]

  آوای شمال/در مورد بحث جدایی طارمی از پرسپولیس و حضورش در یکی از لیگ‌های اروپایی گفت: معتقدم طارمی باید یک فصل دیگر در پرسپولیس بماند. او موقعیت خوبی در رده باشگاهی و ملی دارد و از طرفی این شانس را دارد که بتواند بهترین بازیکن سال آسیا شود. اگر طارمی به اروپا برود شاید نیمکت‌نشین شود، چون بازی در فوتبال اروپا بسیار سخت است و این موضوع حتی می‌تواند برای طارمی منجر به از دست رفتن فرصت حضور در جام جهانی شود.

  وی در ادامه افزود: طارمی الان وضعیت خوبی دارد و تضمینی وجود ندارد که او به فوتبال اروپا برود و به تمام خواسته‌هایش برسد. بهتر است طارمی یک سال صبر کند و فصل آینده با موقعیتی بهتر به فوتبال اروپا برود.

  درخشان در پاسخ به این پرسش که «جدایی احتمالی سروش رفیعی نمی‌تواند نگران‌کننده باشد؟»، اظهار داشت: خیر، جدایی رفیعی نگران‌کننده نیست. پرسپولیس تیم بزرگی است و هیچ‌وقت به یک بازیکن خاص متکی نبوده است.

  سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به خریدهای این تیم در فصل نقل‌وانتقالات تصریح کرد: به نظر من پرسپولیس بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته است، ولی باید دید که آنها می‌توانند در این تیم عملکرد خوبی داشته باشند یا خیر.

  برچسب ها :

  نظرات