آوای شمال(طبرستان)
  • گزیده اخبار :
  • سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ , Tuesday 12 November 2019
    avayeshomal.ir
    آرشیو سایت

  • کد مطلب : 7973
  • تعداد نظرات : ۰ نظر
  • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ بهمن, ۱۳۹۳ - ۰۶:۴۰
  • شما اینجا هستید :اجتماعی > ایران و جهان > سیاسی
  •   

    ردپای سرب در گوشت مرغ/ ۶۰۰ دریاچه ایران رو به مرگ است

    آوای شمال/ هزینه معیشت خانوار۳میلیون شد مهر:  غلامرضا عباسی، دبیرکل کانون عالی انجمنهای صنفی کارگران ایران گفت: متأسفانه در شرایط فعلی حداقل دستمزد ۶۰۹ هزارتومانی کارگران حتی تأمین کننده یک سوم هزینه های ماهیانه خانوارهای کارگری نیز نیست. بررسی‌ها نشان می دهد هم اکنون هزینه های ماهیانه یک خانوار چهار نفره کارگری حدود سه میلیون […]

    آوای شمال/ هزینه معیشت خانوار۳میلیون شد

    مهر:  غلامرضا عباسی، دبیرکل کانون عالی انجمنهای صنفی کارگران ایران گفت: متأسفانه در شرایط فعلی حداقل دستمزد ۶۰۹ هزارتومانی کارگران حتی تأمین کننده یک سوم هزینه های ماهیانه خانوارهای کارگری نیز نیست. بررسیها نشان می دهد هم اکنون هزینه های ماهیانه یک خانوار چهار نفره کارگری حدود سه میلیون تومان است.

     

    ۱۸ شرکتی که پدر صنعت عضو آنهاست!

    جهان: بر اساس اسنادی، نعمت زاده وزیر صنعت، در هیأت مدیره ۱۸ شرکت عضویت یافته است که هر کدام از این شرکتها به شکل تو در تو در شرکت دیگر دارای سهام و نیز کرسی هیأت مدیره هستند.

     

    ادعای عجیب نیویورک تایمز

    قدس آنلاین: روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز به نقل از مقامهای این کشور ادعا کرد که به درخواست طرف ایرانی، خبرنگاران اجازه عکس گرفتن از ابتدای دیدار ظریف و کری و دست دادن آنها در مونیخ را نیافتند.

     

    شکایت برای پس گرفتن نشانخدمت رحیمی

    فارس: دو وکیل دادگستری برای پس گرفتن نشان درجه یک خدمت از محمدرضا رحیمی، معاون اول دولت محمود احمدی نژاد به دیوان عدالت اداری شکایت کردند.

     

    محکومیت ۲  آذربایجانی به اتهام ارتباط با ایران

    عصرایران: دادگاه جرایم بزرگ در جمهوری آذربایجان دو نفر از شهروندان این کشور را به اتهام ارتباط غیرقانونی با ایران به ترتیب به تحمل ۱۴ و ۱۳ سال زندان محکوم کرد. این افراد توسط وزارت امنیت ملی جمهوری آذربایجان دستگیر شده بودند. یک منبع آگاه در سفارت ایران در جمهوری آذربایجان نیز در واکنش به این خبرهرگونه ارتباط دولت تهران با این افراد را تکذیب کرد.

     

    احتمال تعطیلی رسمی پنجشنبهها

    فرارو: شنیده ها حاکی است که دولت قصد دارد روزهای پنجشنبه را نیز به تعطیلات رسمی اضافه و به عبارتی تعطیلات را ساماندهی کند.

     

    شهادت یک پلیس در ایلام

    عصر ایران: سردارعلی دولتی فرمانده انتظامی استان ایلام، از شهادت یکی از کارکنان انتظامی این استان در شهرستان آبدانان به دست سارقان مسلح خبر داد.

     

    جنتی: به زنان مجوز خوانندگی نداده ایم

    فارس: علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه انتقادات وارد شده به صدور مجوز آلبوم تکخوانی زنان از سوی وزارت ارشاد دروغ است، گفت: در آلبومی که مورد انتقاد قرار گرفته، زنان همخوانی داشتهاند.

     

    یک آمار عجیب

    ایسنا: دکتر مجید صادقی نایب رئیس انجمن روانشناسان ایران با اشاره به اینکه نزدیک به یک چهارم جمعیت کشور اختلال روانپزشکی دارند، گفت: آخرین آماری که از بیماری های روانی در کشور وجود دارد حدود ۲۳ درصد است.

     

    ردپای سرب در گوشت مرغ

    تابناک: مهدی خلج رئیس سازمان دامپزشکی از ردپای سرب در گوشت مرغ خبر داد و گفت: میزان وجود این ماده در حد مجاز است.

     

    ۳۰۰هزار مسکنمهر در حال از بینرفتن

    ایرنا: احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: به دلیل ارایه نشدن خدمات زیربنایی، ۳۰۰هزار واحد مسکن مهر در نقاط مختلف کشور در حال از بین رفتن است.

    برچسب ها :

    نظرات