آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ , Monday 25 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79691
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۹ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
 • شما اینجا هستید :اجتماعی
 •   

  فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف مواد افیونی و دستگیری 3 قاچاقچی مسلح مرزی توسط مرزداران هنگ تایباد خبر داد.

  دستگیری ۳ قاچاقچی مسلح در تایباد

  آوای شمال/از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی، ماشاألله جان‌نثار گفت: در راستای حراست و حفاظت از مرزها و جلوگیری از هرگونه قاچاق در مرزهای استان، مرزداران این فرماندهی موفق به کشف مقادیری مواد مخدر و دستگیری ۳ قاچاقچی مسلح طی عملیات‌های جداگانه‌ای شدند. وی افزود: مرزداران این فرماندهی در راستای […]

  آوای شمال/از مشهد به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی فرماندهی مرزبانی خراسان رضوی، ماشاألله جان‌نثار گفت: در راستای حراست و حفاظت از مرزها و جلوگیری از هرگونه قاچاق در مرزهای استان، مرزداران این فرماندهی موفق به کشف مقادیری مواد مخدر و دستگیری ۳ قاچاقچی مسلح طی عملیات‌های جداگانه‌ای شدند.

  وی افزود: مرزداران این فرماندهی در راستای حراست و حفاظت از مرزهای استان، با یک گروه از قاچاقچیان موادمخدر درگیر شده و با توجه به اشرافیت اطلاعاتی، طی عملیاتی ضربتی ۳ نفر از  قاچاقچیان مسلح را دستگیر کردند.

  فرمانده مرزبانی خراسان رضوی با اشاره به اینکه مرزداران این فرماندهی در راستای انسداد کامل مرز شبانه‌روزی تلاش می‌کنند، گفت: مأمورین این فرماندهی در پاکسازی محل درگیری موفق شدند مقادیر زیادی مواد مخدر از نوع هرویین فشرده یک قبضه سلاح کلاشینکف به همراه مهمات مربوطه و تجهیزات فنی آنها  را کشف کنند.

  جان‌نثار گفت: مرزداران این فرماندهی در ایام ماه مبارک رمضان نیز به‌طور شبانه‌روزی از مرزهای استان حراست و حفاظت می کنند و همواره در راستای برقراری امنیت کامل گام برمی‌دارند و اجازه نخواهند داد تا هیچ یک از قاچاقچیان و اتباع بیگانه به خاک کشور تجاوز کنند.

   

  برچسب ها :

  نظرات