آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹ , Sunday 12 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79661
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  رئیس کمیته نیروهای مسلح سنای آمریکا پس از دیدار با «ربع پهلوی»، خواستار تغییر نظامی سیاسی حاکم بر ایران شد و آن را «اقدامی حیاتی» خواند.

  مک‌کین پس از دیدار با «ربع پهلوی»، خواستار تغییر نظام سیاسی در ایران شد

  آوای شمال/سناتور «جان مک‌کین»، رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا، پس از دیدار با «ربع پهلوی»، خواستار تغییر نظام سیاسی حاکم بر ایران شد و آن را «اقدامی حیاتی» خواند. «رضا پهلوی»، فرزند شاه معدوم، که این روزها در واشنگتن، پایتخت آمریکا به‌سر می‌برد، در جلسه اخیر کنگره این کشور حضور داشته است. گفته می‌شود وی به […]

  آوای شمال/سناتور «جان مک‌کین»، رئیس کمیته نیروهای مسلح سنا، پس از دیدار با «ربع پهلوی»، خواستار تغییر نظام سیاسی حاکم بر ایران شد و آن را «اقدامی حیاتی» خواند.
  «رضا پهلوی»، فرزند شاه معدوم، که این روزها در واشنگتن، پایتخت آمریکا به‌سر می‌برد، در جلسه اخیر کنگره این کشور حضور داشته است. گفته می‌شود وی به دعوت سنا و برای بحث درمورد سیاست دولت جدید آمریکا در قبال ایران در این جلسه شرکت کرده بود. ربع پهلوی همچنین با «استیو کینگ» و «برد شرمن» دو عضو دیگر کنگره نیز دیدار داشته است. به نظر می‌رسد مقامات واشنگتن از سر استیصال اکنون برای مقابله با ملت ایران، به ریسمان پوسیده پهلوی چنگ انداخته‌اند.
  مک‌کین پس از دیدار با «ربع پهلوی»، خواستار تغییر نظام سیاسی در ایران شد
  مک‌کین پس از دیدار با ربع پهلوی و با تکرار یاوه‌گویی‌های اخیر «رکس تیلرسون»، وزیر امور خارجه آمریکا، درخصوص جمهوری اسلامی ایران، گفت: زمان آن رسیده تا مردم ایران جامعه‌ای آزاد و دموکراتیک را تجربه کنند. اینگونه اظهارات مداخله‌جویانه مقامات آمریکایی در حالی مطرح می‌شود که مردم ایران با مشارکت بیش از ۷۰ درصدی در انتخابات اخیر، اقتدار کشور را به جهانیان نشان دادند و پیام روشنی را برای مقامات واشنگتن ارسال کردند.
  تیلرسون سه روز پیش در نشست پرسش و پاسخ کمیته روابط خارجی مجلس نمایندگان این کشور اظهار داشت: برنامه ای برای دیدار با ایرانی ها تنظیم نشده است؛ اما از عناصر داخلی که بتوانند به انتقال و تغییر صلح آمیز قدرت در این کشور به ما کمک کنند، پشتیبانی می کنیم. وی افزود: همچنان در حال بررسی سیاست کشور در قبال ایران هستیم و هنوز نتایج بررسی به رئیس جمهور گزارش نشده است.
  وزیر خارجه آمریکا همچنین مدعی شد: می توانم با جرات بگویم ایران همچنان در حال بی‌ثبات‌سازی منطقه است. ایرانی‌ها نظامیان خارجی را اجیر و شبه نظامیان مسلح را به کل منطقه صادر می کنند.
  دیدار فرزند شاه مخلوع با «استیو کینگ» و «برد شرمن» دو عضو دیگر کنگره آمریکا در سفر به واشنگتن
  مک‌کین پس از دیدار با «ربع پهلوی»، خواستار تغییر نظام سیاسی در ایران شد
  مک‌کین پس از دیدار با «ربع پهلوی»، خواستار تغییر نظام سیاسی در ایران شد

  برچسب ها :

  نظرات