آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 8 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79613
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۴
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از بررسی طرح اقدام متقابل با مصوبه سنا آمریکا در کمیسیون متبوع خود خبر داد.

  ۱۱ تیر؛ بررسی طرح اقدام متقابل مجلس با مصوبه سنای آمریکا

  آوای شمال با اشاره به مصوبه اخیر سنای آمریکا در راستای اعمال تحریم‌های جدید ضدکشورمان، گفت: مصوبه اخیر سنای آمریکا به‌هیچ‌وجه غافلگیرکننده نبود و قابل پیش‌بینی بود. وی با بیان اینکه مردم ایران همواره در طول تاریخ به آمریکایی‌ها بی‌اعتماد بوده‌اند، ادامه داد: امروز هم‌پیمانان دیروز آمریکا که همان اروپایی‌ها هستند نیز دریافته‌اند که سران […]

  آوای شمال

  با اشاره به مصوبه اخیر سنای آمریکا در راستای اعمال تحریم‌های جدید ضدکشورمان، گفت: مصوبه اخیر سنای آمریکا به‌هیچ‌وجه غافلگیرکننده نبود و قابل پیش‌بینی بود.

  وی با بیان اینکه مردم ایران همواره در طول تاریخ به آمریکایی‌ها بی‌اعتماد بوده‌اند، ادامه داد: امروز هم‌پیمانان دیروز آمریکا که همان اروپایی‌ها هستند نیز دریافته‌اند که سران کاخ سفید و سناتورهای آمریکایی قابل اعتماد نیستند و پس از کناره‌گیری آمریکا از پیمان پاریس چهره استکباری دولتمردان واشنگتن برای آنها نیز نمایان‌تر شده است.

  نماینده مردم تفت و میبد در مجلس با تأکید بر اینکه یکی از نتایج برجام این بود که نباید تحریم جدیدی ضدکشورمان اعمال شود، افزود: سنای آمریکا نقض عهد کرد و قطعاً تصویب تحریم‌های جدید با روح برجام سازگاری ندارد.

  نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با اعلام اینکه باید قانون مصوب مجلس درباره قانون اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در اجرای برجام پس از نقض عهدهای مکرر آمریکایی‌ها اجرایی شود، اظهار داشت: هیئت رصد نحوه اجرای برجام، شورای عالی امنیت ملی و دولت باید مصوبه مجلس را اجرایی کنند و در برابر بدعهدی آمریکایی‌ها اقدام متناسبی انجام دهند.

  دهقان با بیان اینکه پیش‌نویس طرحی از سوی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی برای اقدام متقابل با مصوبه سنا به کمیسیون امنیت ملی ارائه شده، گفت: پس از بازگشت نمایندگان از سرکشی به حوزه‌های انتخابیه خود یعنی ۱۱ تیر این طرح در کمیسیون بررسی می‌شود و اگر این طرح کامل نباشد خود کمیسیون طرح‌هایی را آماده و به صحن علنی پارلمان ارائه می‌کند.

  برچسب ها :

  نظرات