آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۹ , Wednesday 8 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79607
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تشریح عملیات ضدتروریستی منطقه قصرقند و تکذیب هرگونه درگیری در مرزهای غربی کشور تأکید کرد: بر وضعیت منطقه اشراف اطلاعاتی و عملیاتی کامل داریم و اجازه عرض اندام به تروریست‌ها نمی‌دهیم.

  سپاه درگیری در مرزهای غربی کشور را تکذیب کرد/تشریح عملیات ضدتروریستی

  آوای شمال/سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگویی با اشاره به عملیات ضدتروریستی اخیر قرارگاه قدس در منطقه قصرقند استان سیستان و بلوچستان گفت: یک تیم تروریستی تحت حمایت سازمان جاسوسی آل سعود در پنج‌شنبه گذشته قصد رخنه به عمق جغرافیای کشور برای ایجاد ناامنی و اقدامات تروریستی را داشتند […]

  آوای شمال/سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگویی با اشاره به عملیات ضدتروریستی اخیر قرارگاه قدس در منطقه قصرقند استان سیستان و بلوچستان گفت: یک تیم تروریستی تحت حمایت سازمان جاسوسی آل سعود در پنج‌شنبه گذشته قصد رخنه به عمق جغرافیای کشور برای ایجاد ناامنی و اقدامات تروریستی را داشتند که با دریافت اطلاعات و انجام عملیات شناسایی و اقدام بموقع رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در ارتفاعات منطقه قصرقند سیستان و بلوچستان زمینگیر شدند.

  وی افزود: رزمندگان شجاع اسلام پس از محاصره ارتفاعات و درگیری با تروریست‌ها تعدادی از آنها را به هلاکت رسانده و مقادیری قابل توجه سلاح و مهمات از آنان را به‌غنیمت گرفتند.

  سردار پاکپور یادآور شد: در این عملیات تعدادی دیگر از تروریست‌های مزدور و اجاره‌ای زخمی و تعدادی نیز متواری شده‌اند که هم‌اکنون تحت تعقیب رزمندگان اسلام و نیروهای بومی منطقه هستند.

  فرمانده نیروی زمینی سپاه تجهیزات همراه این تیم تروریستی را قابل توجه ارزیابی و یادآور شد: علاوه بر انهدام یک دستگاه خودروی بمب‌گذاری شده حاوی ۶۰۰ کیلوگرم مواد انفجاری، تعداد ۱۵ بمب آماده اقدامات انتحاری و بیش از ۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد منفجره و ده‌ها هزار فشنگ و تعدادی سلاح و مهمات نیز در این عملیات ضدتروریستی به دست رزمندگان اسلام افتاد.

  سردار پاکپور همچنین با تکذیب اخبار منتشره مبنی بر درگیری نیروهای امنیتی با تروریست‌ها در مرزهای غربی کشور از جمله در گیلان‌غرب و سرپل‌ذهاب گفت: تا این لحظه هر گونه درگیری در این منطقه تکذیب می‌شود و نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی بر منطقه اشراف اطلاعاتی و عملیاتی کامل دارند.

  فرمانده نیروی زمینی سپاه تأکید کرد: برای تأمین و تحکیم امنیت پایدار و آرامش مردم عزیز از هیچ تلاشی دریغ نکرده و اجازه عرض اندام به تروریست‌ها و حامیان آنها را نخواهیم داد.

  برچسب ها :

  نظرات