آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ , Tuesday 2 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79598
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  تیم ملی والیبال ایران در هشتمین بازی خود در لیگ جهانی ۲۰۱۷ مغلوب لهستان شد.

  شکست سریع ایران مقابل لهستان در اطلس آره‌نا/ شاگردان کولاکوویچ از صعود به مرحله نهایی بازماندند+ تصاویر

  آوای شمال/تیم ملی ایران در هشتمین بازی خود در لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ در ۳ ست متوالی و با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲ مغلوب لهستان شد. سعید معروف، امیر غفور، مسعود غلامی، محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی و مهدی مرندی (لیبرو) ۶ بازیکن شروع کننده ایران در […]

  آوای شمال/تیم ملی ایران در هشتمین بازی خود در لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ در ۳ ست متوالی و با نتایج ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۲۲ مغلوب لهستان شد.

  سعید معروف، امیر غفور، مسعود غلامی، محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی و مهدی مرندی (لیبرو) ۶ بازیکن شروع کننده ایران در بازی مقابل لهستان در هفته سوم لیگ جهانی ۲۰۱۷ بودند. لهستان نیز در حالی وارد سالن اطلس شهر «ووچ» شد که بارتوژ کورک، قطرپاسور شاخص خود را به‌دلیل بیماری در اختیار نداشت. ست نخست این بازی فقط تا همان امتیازات اولیه مساوی پیش رفت و بازیکنان لهستان با دفاع و حملات بهتر توانستند بر بازی مسلط شوند. نتیجه این ست ۲۵ بر ۱۷ به‌سود لهستان بود و تنها ۲۲ دقیقه طول کشید. بازیکنان ایران ۱۰ امتیاز از اسپک، ۲ امتیاز از دفاع روی تور و ۵ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و تیم لهستان هم ۱۲ امتیاز از اسپک، ۲ امتیاز از دفاع روی تور، ۲ امتیاز مستقیم سرویس و ۸ امتیاز از اشتباهات ایران در پایان ست اول به دست آوردند. دریافت اول نه‌چندان خوب، نقطه ضعف اصلی ایران در ست نخست بود.

  در ست دوم به نظر می‌رسید بازیکنان ایران انگیزه لازم برای پیروز شدن را ندارند و سرمربی تیم نیز تمایل چندانی برای تعویض بازیکنان نشان نمی‌داد. کنار این، سرویس‌های خوب بازیکنان لهستان و بازی پراشتباه‌تر ایران سبب شد تا ست دوم نیز در عرض ۲۴ دقیقه با نتیجه ۲۵ بر ۱۸ به‌سود میزبان تمام شود. بازیکنان ایران در پایان ست دوم ۲۰ امتیاز از اسپک، ۵ امتیاز از دفاع روی تور و ۸ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و تیم لهستان هم ۲۷ امتیاز از اسپک، ۵ امتیاز از دفاع روی تور، ۳ امتیاز مستقیم سرویس و ۱۳ امتیاز از اشتباهات ایران به دست آوردند.

  رضا قرا در ابتدای ست سوم جای امیر غفور را گرفت و سامان فائزی نیز به‌صورت ثابت به‌عنوان قطر محمد موسوی به کار گرفته شد ولی با این حال، بازیکنان ایران همچنان در مهار داوید کونارسکی ۲۱۸ سانتی‌متری با مشکل مواجه بودند. ست سوم هم با برتری ۲۵ بر ۲۲ لهستان به پایان رسید تا ملی‌پوشان ایران بازنده یک دیدار پرانتقاد باشند. بازیکنان ایران در پایان ست سوم ۳۳ امتیاز از اسپک، ۶ امتیاز از دفاع روی تور و ۱۸ امتیاز از اشتباهات حریف کسب کردند و تیم لهستان هم ۴۳ امتیاز از اسپک، ۷ امتیاز از دفاع روی تور، ۴ امتیاز مستقیم سرویس و ۲۰ امتیاز از اشتباهات ایران به دست آوردند. تیم ایران با این شکست دیگر هیچ شانسی برای صعود به فینال این مسابقات ندارد.

  تیم ملی ایران در نهمین و آخرین بازی خود در مرحله بین‌قاره‌ای لیگ جهانی والیبال از ساعت ۱۹:۵۵ امروز یکشنبه به مصاف روسیه می‌رود.

  برچسب ها :

  نظرات