آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 3 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79595
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  به‌دنبال انتشار خبری مبنی بر ادغام موسسات مالی اعتباری ثامن، کوثر و مهر اقتصاد، سپرده‌گذاران مقابل شعبه موسسه مالی اعتباری ثامن در لنگرود تجمع کردند.

  سپرده‌گذاران لنگرودی در مقابل موسسه ثامن این شهر تجمع کردند+فیلم وعکس

  اوای شمال/عصر امروز تعدادی از سپرده‌گذاران موسسه مالی اعتباری ثامن، داخل شعبه و مقابل در ورودی تنها شعبه این موسسه در خیابان امام خمینی (ره) شهرستان لنگرود دست به تجمع اعتراضی زدند. یکی از تجمع کنندگان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم گفت: من کشاورز هستم و ۱۴ میلیون تومان پس انداز در بانک دیگری داشتم اما […]

  اوای شمال/عصر امروز تعدادی از سپرده‌گذاران موسسه مالی اعتباری ثامن، داخل شعبه و مقابل در ورودی تنها شعبه این موسسه در خیابان امام خمینی (ره) شهرستان لنگرود دست به تجمع اعتراضی زدند.

  یکی از تجمع کنندگان در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم گفت: من کشاورز هستم و ۱۴ میلیون تومان پس انداز در بانک دیگری داشتم اما با مشاهده تبلیغات موسسه ثامن در خصوص پرداخت سود بیشتر، پس انداز خود را به این موسسه انتقال دادم.

  وی با ابراز نگرانی از وضعیت موجود موسسه ثامن اظهار داشت: این مبلغ تمام پس انداز و دارایی من است که سرنوشت آن مشخص نیست.

  بنابر این گزارش دیگر افراد حاضر نیز علت تجمع خود را اعتراض به عدم پرداخت وجوه خود از سوی این موسسه مالی و اعتباری اعلام کرده‌اند.

  یکی از متصدیان موسسه ثامن نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: ادغام یا ورشکستگی در کار نبوده و نیست و این موسسه برای پرداخت سپرده‌ مشتریان مشکلی ندارد و تجمع مردم باعث کندی و اختلال در پرداخت‌ها شده است.

  به گزارش تسنیم، فرماندار لنگرود و جمعی از مسئولان انتظامی شهرستان برای پراکنده کردن مردم در محل حاضر شده و تجمع کنندگان را به آرامش دعوت کردند.

  این در حالی است که قائم مقام بانک مرکزی از تعیین تکلیف تعاونی‌های ادغامی تا پایان فروردین ماه ۹۶ خبر داده بود اما سپرده گذاران موسسه ثامن،  آینده خود را مانند سپرده گذاران موسسه کاسپین می‌دانند.

  بانک مرکزی همچنان سکوت اختیار کرده و با عدم اعلام سیاست رسمی خود در خصوص ادغام این موسسات به شایعات موجود دامن می‌زند.

  سپرده گذاران موسساتی نظیر ثامن، کوثر، پارسیان و اقتصاد نوین آینده خود را مانند سپرده گذاران موسسه کاسپین می دانند و اکثرا آن‌ها خواهان عودت پول خود از سوی موسسات فوق هستند.

  برچسب ها :

  نظرات