آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 9 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79572
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: با تلاش مأموران آگاهی استان قم فردی که با جعل عنوان پزشک متخصص قلب از یک دندانپزشک یک میلیارد و 200 میلیون ریال کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

  کلاهبرداری یک میلیارد و ۲۰۰ میلیونی پزشک قلابی در قم

  آوای شمال/با طرح شکایت یک دندانپزشک مبنی بر اینکه فردی پس از چندین بار مراجعه به مطب دندانپزشکی و معرفی خود به عنوان متخصص قلب مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از وی کلاهبرداری کرده است، ‌موضوع در دستور کار مأموران آگاهی استان قرار گرفت. وی گفت: متهمه همسرش را نیز مهندس کامپیوتر معرفی […]

  آوای شمال/با طرح شکایت یک دندانپزشک مبنی بر اینکه فردی پس از چندین بار مراجعه به مطب دندانپزشکی و معرفی خود به عنوان متخصص قلب مبلغ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال از وی کلاهبرداری کرده است، ‌موضوع در دستور کار مأموران آگاهی استان قرار گرفت.

  وی گفت: متهمه همسرش را نیز مهندس کامپیوتر معرفی و با کسب اطلاعات شخصی از منشی دندانپزشک با داشتن مهارت در زمینه ارائه اطلاعات پزشکی و معرفی چند تن از پزشکان برجسته قلب کشور و ادعای شاگردی آن‌ها، خود را پزشک متخصص قلب معرفی کرده است.

  رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: متهمه که خود را شاگرد یک پزشک متخصص معروف کشور معرفی می‌کند، اعلام داشته این متخصص برای تأسیس کلینیک قلب در ایران نیاز مالی مبرم به مبالغی وجه دارد ولی به دلیل حفظ آبرو امکان مکالمه مستقیم با شما را ندارد و شاکی نیز به دلیل رفاقت دیرینه خود با پزشک متخصص معروف به متهمه اعتماد کرده و در مراحل مختلف در مجموع حدود ۱۲۰ میلیون تومان به وی پرداخت می‌کند.

  وی گفت: در ادامه دندانپزشک پس از مواجهه با بدعهدی‌های متهمه به کلاهبرداری پی برده و پرونده به دستور مرجع قضائی به پلیس آگاهی استان ارجاع داده می‌شود.

  کرمی افزود: سرانجام با انجام اقدامات پلیسی نامبرده در یکی از استان‌های شمالی شناسایی و پس از دستگیری صراحتاً به بزه انتسابی و غصب عنوان پزشک قلب و کلاهبرداری اعتراف و نهایتاً با صدور قرار قانونی روانه زندان شد.

   

  برچسب ها :

  نظرات