آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ , Friday 10 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79565
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه با تایید انتخابات شورای شهر کرمانشاه، گفت: جایگاه نفر اول و نفر دوم تغییر پیدا کرد و نفر یازدهم نیز در جایگاه هفدهم قرار گرفت.

  تأیید انتخابات شورای شهر کرمانشاه/ ۴ نفر جابه‌جا شدند!

  اوای شمال/حسن سلیمانی ظهر امروز در نشست خبری اعضای شورای عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه با اصحاب رسانه که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با تایید انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه، پس از حواشی فراوان به بیان نتایج مربوطه پرداخت. رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر […]

  اوای شمال/حسن سلیمانی ظهر امروز در نشست خبری اعضای شورای عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه با اصحاب رسانه که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با تایید انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه، پس از حواشی فراوان به بیان نتایج مربوطه پرداخت.

  رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه اظهار داشت: در این انتخابات ابطالی صورت نگرفته است و در سایر شهرها و روستاهای استان کرمانشاه نیز تغییری انجام نشده است.

  سلیمانی با بیان اینکه کاندیدهای معترض در انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه شمار بیشتری نسبت به دیگر حوزه‌ها داشتند که بر طولانی شدن روند بازشماری می‌توانسته تاثیرگذار باشد، اضافه کرد: هیچ مدرک و مستنداتی مبنی بر خرید رای و تخلف در اجرای انتخابات ارائه نشد.

  وی از بازشماری کامل صندوق‌های اخذ رای در انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه پس اعتراضات کاندیداهای معترض خبر داد و گفت: جابه‌جایی در آرا چندان زیاد نبود و علت و عامل اصلی این موضوع سهل‌انگاری و بی‌توجهی برخی افراد بوده است که نمی‌توان حکم به عمد و مجرمانه بودن اقدام این افراد داد.

  رئیس هیأت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان کرمانشاه بسیاری مباحث مطرح شده در مورد انتخابات شورای اسلامی شهر کرمانشاه را موضوعاتی بی‌اساس برشمرد و یادآور شد: ۴۵۰ صندوق اخذ رای در شهرستان کرمانشاه بازشماری شد که در نهایت جایگاه نفر اول و نفر دوم تغییر پیدا کرد و نفر یازدهم نیز در جایگاه هفدهم قرار گرفت.

   

  برچسب ها :

  نظرات