آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 3 June 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79508
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۰
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  هافبک تیم فوتبال پرسپولیس از تیم های روسیه و پرتغال پیشنهاداتی را دریافت کرده است.

  ستاره پرسپولیس معروف به پسر برانکو اروپایی می شود

  آوای شمال/سرخپوشان پایتخت هنوز از شوک جدایی رفیعی خارج نشدند که فرشاد احمد زاده پسر برانکو هم ساز جدایی کوک کرده است. فرشاد احمد زاده بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که نقش اساسی در قهرمانی سرخپوشان پایتخت در فصل شانزدهم داشت پیشنهاداتی از پرتغال و روسیه دریافت کرده است. با توجه به اینکه تیم ملی فوتبال […]

  آوای شمال/سرخپوشان پایتخت هنوز از شوک جدایی رفیعی خارج نشدند که فرشاد احمد زاده پسر برانکو هم ساز جدایی کوک کرده است.

  فرشاد احمد زاده بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که نقش اساسی در قهرمانی سرخپوشان پایتخت در فصل شانزدهم داشت پیشنهاداتی از پرتغال و روسیه دریافت کرده است.

  با توجه به اینکه تیم ملی فوتبال به جام جهانی روسیه صعود کرده است، فرشاد احمدزاده برای حضور در تیم ملی تمایل دارد که فوتبالش را در اروپا پیگیری کند تا نظر کی روش را برای ملی پوش شدن جلب کند.

  گفته می شود احمد زاده از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواسته رضایت نامه اش را بدهند تا در یکی از لیگ های پرتغال یا روسیه فوتبالش را ادامه بدهد اما مسئولان باشگاه پرسپولیس مخالف جدایی این بازیکن هستند و رضایت نامه اش را صادر نمی کنند.

  شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه آنژی ماخاچ کالا که سعید عزت اللهی فصل گذشته در این تیم بازی می کرد خواهان فرشاد احمد زاده است. البته روبین کازان هم خواستار به خدمت گرفتن احمد زاده است. همچنین یک تیم پرتغالی هم پیشنهادی برای جذب احمد زاده داده است.

  پندار خمارلو مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس درباره این مطلب گفت: احمد زاده بازیکن مدنظر برانکو برای فصل بعد است و برانکو با جدایی این بازیکن مخالفت کرده است. براین اساس احمد زاده فصل بعد هم در تیم ما بازی می کند و به تیم دیگری نمی رود.

  برچسب ها :

  نظرات