آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79463
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۸
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  مدیرعامل یک دفتر خدمات‌گردشگری گفت: روسها برای بیماری که به‌علت کمبود ویتامین B به آن دچار می‌شوند به ترکیه، مصر و دوبی سفر می‌کنند، همچنین گردشگران روس به‌دنبال دیدن آثار تاریخی‌وفرهنگی ما نیستند و فقط برای یک دلیل گرم به ایران سفر خواهند کرد.

  دلیل گرمی که شاید گردشگران روس را به ایران بکشاند

  آوای شمال/اکبر غمخوار در نشست فعالان بازار گردشگری روسیه عنوان کرد: روس‌ها برای فرار از سرما و استفاده از آفتاب و برای درمان بیماری‌هایی که به‌علت کمبود ویتامین ب به آن دچار می‌شوند به کشورهای ترکیه، مصر و دوبی سفر می‌کنند. هزینه بالای سفر به ایران دلیلی برای سفر نکردن روس‌ها به ایران است وی ادامه داد: […]

  آوای شمال/اکبر غمخوار در نشست فعالان بازار گردشگری روسیه عنوان کرد: روس‌ها برای فرار از سرما و استفاده از آفتاب و برای درمان بیماری‌هایی که به‌علت کمبود ویتامین ب به آن دچار می‌شوند به کشورهای ترکیه، مصر و دوبی سفر می‌کنند.

  هزینه بالای سفر به ایران دلیلی برای سفر نکردن روس‌ها به ایران است

  وی ادامه داد: گردشگران روسی شناختی از ایران و ظرفیت‌هایی که در کشور ما وجود دارد ندارند و از طرفی هزینه بالای سفر به ایران دلیل دیگری برای سفر نکردن روس‌ها به ایران است. نبودِ راهنمای مسلط به زبان روسی از دیگر موضوعاتی است که باعث از دست رفتن این بازار مهم گردشگری شده است.

  سفر روس‌ها به ایران برای آفتاب

  غمخوار اضافه کرد: روس‌ها به‌دنبال دیدن آثار تاریخی‌وفرهنگی نیستند و فقط برای استفاده از آفتاب سفر می‌کنند. ما باید تلاش کنیم که امکانات و بستر مناسب را برای نیازهای گردشگران روس فراهم سازیم.

  مدیرعامل دفتر خدمات‌گردشگری «راستین‌سیر» ادامه داد: روسیه ۲۵ میلیون مسلمان دارد که ما می‌توانیم برای استفاده از این فرصت برنامه‌ریزی کنیم.

  برچسب ها :

  نظرات