آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ , Friday 3 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79448
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۲
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  با انتشار شایعه‌ای مبنی بر ادغام برخی مؤسسات مالی از جمله مؤسسه مالی ثامن‌الائمه، کوثر و بانک مهر اقتصاد، تعدادی از سپرده‌گذاران مقابل شعبه مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الائمه در سبزوار تجمع کردند.

  تجمع تعدادی از سپرده‌گذاران موسسه ثامن‌الائمه در سبزوار/ سپرده‌ها تا فردا ظهر پرداخت می‌شود

  اوای شمال/انتشار شایعه‌ای مبنی بر ادغام برخی مؤسسات مالی از جمله مؤسسه مالی ثامن‌الائمه، کوثر و بانک مهر اقتصاد، باعث هجوم مردم به شعبات موسسه مالی و اعتباری ثامن الائمه در سبزوار شد. نگرانی سپرده‌گذاران باعث تجمع و هجوم مردم به شعبات این مؤسسات مالی و اعتباری شده بطوری که از صبح امروز تعداد زیادی […]

  اوای شمال/انتشار شایعه‌ای مبنی بر ادغام برخی مؤسسات مالی از جمله مؤسسه مالی ثامن‌الائمه، کوثر و بانک مهر اقتصاد، باعث هجوم مردم به شعبات موسسه مالی و اعتباری ثامن الائمه در سبزوار شد.

  نگرانی سپرده‌گذاران باعث تجمع و هجوم مردم به شعبات این مؤسسات مالی و اعتباری شده بطوری که از صبح امروز تعداد زیادی از شهروندان سبزواری پس از شنیدن این اخبار نسبت به برداشت سپرده‌های خود اقدام کرده‌اند.

  مردم با حضور در شعبه مرکزی مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الائمه در خیابان کاشفی سبزوار به دنبال برداشت سپرده خود از این شعبه بودند.

  مهم‌ترین عامل هجوم مردم برای برداشت سپرده‌های خود، انتشار خبر ادغام این مؤسسه با مؤسسات مالی و اعتباری دیگر است که باعث شد مردم این مؤسسه را در پرداخت سپرده‌های خود ناتوان ببیند.

  سرپرست شعبه موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الائمه در سبزوار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار، اظهار داشت: هیچ مشکلی برای پس‌دادن سپرده‌های شهروندان وجود ندارد و بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته، تا فردا ظهر سپرده‌های مردم پرداخت می‌شود.

  مهری در پایان یادآور شد: مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الائمه در سبزوار دارای هفت شعبه است.

  انتهای پیام/ن

   

  برچسب ها :

  نظرات