آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79425
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۶
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  بی‌صبری جوان ۲۲ ساله از ترافیک ناشی از تصادف به درگیری و مرگ مرد ۴۲ ساله منجر شد.

  بی‌صبری جوان ۲۲ ساله، مرد ۴۲ ساله را به کام مرگ فرستاد+ عکس

  اوای شمال/ساعت ۲۲:۰۰ مورخه ۲ خرداد ۱۳۹۶، وقوع یک نزاع و درگیری ناشی از تصادف دو دستگاه خودرو روآ و خاور در اتوبان آزادگان – محدوده پل ساوه به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد اعلام شد. بر خلاف تصور اولیه مبنی بر وقوع درگیری مابین سرنشینان دو خودرو تصادفی به مأمورین اعلام شد که درگیری مابین […]

  اوای شمال/ساعت ۲۲:۰۰ مورخه ۲ خرداد ۱۳۹۶، وقوع یک نزاع و درگیری ناشی از تصادف دو دستگاه خودرو روآ و خاور در اتوبان آزادگان – محدوده پل ساوه به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد اعلام شد.

  بر خلاف تصور اولیه مبنی بر وقوع درگیری مابین سرنشینان دو خودرو تصادفی به مأمورین اعلام شد که درگیری مابین سرنشین خودرو پراید عبوری با راننده خودرو روآ صورت گرفته و بنا بر اظهارات شاهدان ، راننده پراید اقدام به تخریب شیشه های خودرو روآ و در ادامه مجروح نمودن راننده آن از ناحیه سر کرده و نهایتا از محل متواری شده است.

  در مورخه ۳ خرداد ۱۳۹۶ به کلانتری ۱۵۲ خانی آباد اعلام شد که راننده خودرو روآ به نام “جواد . ق” ( ۴۲ ساله – شغل نجار – محل سکونت : اسلامشهر ) به علت شدت ضربه ناشی از اصابت جسم سخت فوت نموده است.

  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” و به دستور بازپرس شعبه دهم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

  شناسایی راننده پراید:

  کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ضمن شناسایی و تحقیق از شاهدان صحنه درگیری اطلاع پیدا کردند که یکی از شاهدان با گوشی تلفن همراهش اقدام به فیلمبرداری از صحنه درگیری نموده است.

  بلافاصله تصاویر بدست آمده از صحنه درگیری مورد بررسی قرار گرفت و نهایتا خودرو پراید به شماره انتظامی ایران۹۹/*** م ۱۹ مورد شناسایی قرار گرفت .

  متعاقب شناسایی خودروی پراید، مالک خودرو نیز به نام “میثم . خ” ( متولد ۱۳۶۴ ) شناسایی و تصویرش به عنوان راننده پراید در شب حادثه از سوی راننده خاور و دیگر شاهدان مورد شناسایی قرار گرفت.

  حضور متهم در اداره دهم پلیس آگاهی:

  کارآگاهان اداره دهم با حضور در محل کار “میثم . خ” در بازار مبلمان یافت آباد اطلاع پیدا کردند که وی از زمان درگیری منجر به جنایت مراجعتی به محل کارش نداشته است.

  در ادامه کارآگاهان به محل سکونت میثم در رباط کریم مراجعه کرده و با اطلاع از متواری شدن وی از محل سکونتش به مذاکره با خانواده او پرداختند تا میثم را تسلیم پلیس کنند.

  سرانجام در ساعت ۰۸:۰۰ مورخه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ، “میثم” با حضور در اداره دهم ویژه قتل خودش را به پلیس معرفی و تسلیم کرد.

  وی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:  شب حادثه ترافیک شدیدی به علت تصادف مابین دو دستگاه خودرو خاور و روآ در اتوبان آزادگان ایجاد شده بود؛ در حین عبور از کنار آنها بودم که از راننده روآ درخواست کردم تا نسبت به بازگشایی اتوبان اقدام نماید و همین موضوع بهانه درگیری من با راننده روآ گردید.

  وی ادامه داد: در یک لحظه چوب دستی داخل خودرو شخصی ام را برداشته ، به سراغ خودروی روآ رفته و شروع به تخریب تمامی شیشه های آن کردم؛ راننده روآ قصد داشت تا مانع از ادامه کار من شود که ضربه ای محکم به سرش زدم؛ راننده روآ با سری خون آلود روی زمین افتاد و من که تازه متوجه کار خود شده بودم، به سرعت سوار ماشین خود ( پراید ) شده و به سرعت از محل متواری شدم.

  سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: با اعتراف اولیه متهم به ارتکاب جنایت ، صبح روز جاری ( ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ) پرونده به همراه متهم پرونده جهت صدور قرار قانونی به شعبه دهم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ارسال و قرار بازداشت موقت ازسوی بازپرس پرونده صادر شد و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

   

  برچسب ها :

  نظرات