آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ , Monday 13 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79371
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۳
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  بازیکن پیشین تیم ملی و پرسپولیس معتقد است که با رفتن سروش رفیعی، پرسپولیس ضربه نمی‌خورد.

  نظر پیوس درباره رفتن سروش رفیعی از پرسپولیس

  درخصوص جدایی سروش رفیعی و اینکه او اعلام کرده است به‌دلیل کسب تجربه و درآمد بیشتر پرسپولیس را ترک می‌کند، گفت: باید به رفیعی این حق را بدهیم که برای آینده‌اش تصمیم بگیرد. این درست است که در گذشته برای بازیکنان رفاقت و تعصب مهم‌تر از مسائل مالی بود، ولی الان شرایط فرق کرده است. […]

  درخصوص جدایی سروش رفیعی و اینکه او اعلام کرده است به‌دلیل کسب تجربه و درآمد بیشتر پرسپولیس را ترک می‌کند، گفت: باید به رفیعی این حق را بدهیم که برای آینده‌اش تصمیم بگیرد. این درست است که در گذشته برای بازیکنان رفاقت و تعصب مهم‌تر از مسائل مالی بود، ولی الان شرایط فرق کرده است. بازیکن باید به آینده‌اش فکر کند و من ایرادی به تصمیم رفیعی نمی‌گیرم.

  وی در مورد اینکه آیا پرسپولیس بابت از دست دادن سروش ضربه نخواهد خورد، عنوان کرد: فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی بیفتد و پرسپولیس بابت جدایی این بازیکن ضربه نمی‌خورد. پرسپولیس تیم بزرگی است که هیچ‌وقت متکی به بازیکن نیست، ضمن اینکه این تیم تا همین‌جا چند بازیکن خوب مثل منشا و نعمتی را به خدمت گرفته که آنها هم می‌توانند گره‌گشا باشند. این تصمیمی بوده که رفیعی گرفته و باید به آن احترام گذاشت.

  پیوس همچنبن درباره صعود تیم ملی ایران به جام‌جهانی اظهار داشت: حضور در جام‌جهانی یک اتفاق مهم برای فوتبال هر کشوری محسوب می‌شود. خوشحالم که با اقتدار و با بهترین شرایط ممکن به جام‌جهانی رفتیم و در این راه کی‌روش مهم‌ترین نقش را داشت. او به‌معنای واقعی یک تیم پرقدرت ساخت که همیشه در اوج قرار داشت و به هیچ عنوان نمی‌توان نقش کی‌روش را نادیده گرفت.

  برچسب ها :

  نظرات