آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ , Friday 3 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79342
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۵
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  دو باشگاه لیگ برتری فوتبال کشور اعلام کردند با توجه به شرایط ویژه تراکتورسازی از این تیم بازیکنی نخواهند کرد.

  ۲‌باشگاه از تراکتورسازی بازیکن نمی‌گیرند

  تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل محرومیت فیفا و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتش قادر به جذب بازیکن جدید نبوده و باید با بازیکنان فصل گذشته و همچنین بازیکنان تیم‌های پایه اش فصل را سپری کند. دو باشگاه کشور در راستای حمایت از تراکتورسازی اعلام کردند که از این تیم بازیکنی جذب نخواهند کرد. باشگاه […]

  تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل محرومیت فیفا و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتش قادر به جذب بازیکن جدید نبوده و باید با بازیکنان فصل گذشته و همچنین بازیکنان تیم‌های پایه اش فصل را سپری کند.

  دو باشگاه کشور در راستای حمایت از تراکتورسازی اعلام کردند که از این تیم بازیکنی جذب نخواهند کرد.

  باشگاه پرسپولیس تهران با صدور اطلاعیه رسمی اعلام کرد: طبق دستور‌العملی که علی اکبر طاهری در ارتباط با نحوه عملکرد باشگاه پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات صادر کرده است، با توجه به عدم امکان جذب بازیکنان جدید توسط باشگاه تراکتورسازی و محرومیت این تیم از نقل و انتقالات، هیچ یک از بازیکنان این تیم در فهرست خرید پرسپولیس قرار نمی‌گیرند.

  بنابراین اخباری که در ارتباط با تلاش پرسپولیس برای جذب بازیکنان تراکتورسازی یا مذاکره با آن ها از جمله محمد ابراهیمی منتشر می‌شود کذب محض است و برنامه‌ای در این خصوص در دستور کار قرار ندارد و باشگاه تراکتورسازی و هواداران آن از این جهت آسوده‌خاطر باشند.

  پیش از این امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان نیز اعلام کرده بود به احترام مردم آذربایجان و هواداران تیم تراکتورسازی و با توجه به شرایط سخت این تیم در نقل و انتقالات به دلیل محرومیت از سوی فیفا، هیچ بازیکنی از تراکتورسازی را به خدمت نمی‌گیرد.

  در این مورد هم شایعه شده بود که خالد شفیعی قصد پیوستن به تیم ذوب‌آهن را دارد که با این خبر حضور شفیعی در این تیم منتفی شد.

  از بازیکنان فصل گذشته تیم تراکتورسازی ادینهو به برزیل بازگشته و جاسم کرار با تیم نفت آبادان قرارداد منعقد کرده است.

  همچنین خالد شفیعی و محمد ابراهیمی در صفحات فضای مجازی خود با تماشاگران تیمشان خداحافظی کرده و سعید آقایی نیز به تیم سپاهان پیوسته است.

  باشگاه تراکتورسازی با سایر بازیکنان خود قرارداد بسته و مسئولان این تیم در حال رایزنی با باشگاه سایپا برای بازگشت محمدرضا اخباری به تیم تراکتورسازی هستند.

   

  برچسب ها :

  نظرات