آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹ , Thursday 9 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79336
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۶ خرداد, ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۱
 • شما اینجا هستید :حوادث
 •   

  امام جمعه اهل‌سنت بندرعباس گفت: 10 شب پایانی ماه مبارک رمضان را غنیمت بشمارید و تلاش کنید نهایت بهره را از شب‌های باقیمانده قدر داشته باشید.

  ۱۰ شب پایانی ماه رمضان را غنیمت بشمارید/ اقدامات تروریستی تهران به‌شدت محکوم است

  شیخ سید عبدالباعث قتالی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس اظهار کرد: حادثه تروریستی تهران بشدت از ناحیه اهل‌سنت استان هرمزگان و بندرعباس محکوم است و اساسا آنهایی که به نام اسلام دست به جنایات ضد انسانی می‌زنند، بویی از اسلام و ارزش‌های اسلامی نبرده‌اند. وی افزود: تروریست‌ها دشمن اسلام و ملت ایران و […]

  شیخ سید عبدالباعث قتالی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس اظهار کرد: حادثه تروریستی تهران بشدت از ناحیه اهل‌سنت استان هرمزگان و بندرعباس محکوم است و اساسا آنهایی که به نام اسلام دست به جنایات ضد انسانی می‌زنند، بویی از اسلام و ارزش‌های اسلامی نبرده‌اند.

  وی افزود: تروریست‌ها دشمن اسلام و ملت ایران و مسلمانان جهان هستند و چهره اسلام واقعی را مخدوش می‌کنند.

  امام جمعه اهل‌سنت بندرعباس با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که یادگار امام راحل(ره) است، بیان کرد: در این روز برای اثبات همبستگی و انسجام ملی و برای نشان دادن پویایی هر چه بیشتر جامعه‌مان در دفاع از آرمان قدس در این راهپیمایی حضوری ویژه خواهیم داشت و جامعه اهل‌سنت کشورمان همدوش با همه ملت ایران در این راهپیمایی حضور خواهند یافت.

  شیخ قتالی همچنین به اهمیت بهره‌گرفتن از فیوضات الهی در ۱۰ شب پایانی ماه مبارک رمضان اشاره و گفت: شب‌های قدر شب‌های بسیار با ارزشی برای انسان برای رسیدن به کمال الهی و توبه کردن به درگاه خداوند است و تا می‌توانید از مواهب ارزشمند این شب‌ها بخصوص در شب ۲۳ ماه مبارک رمضان استفاده کنید.

   

  برچسب ها :

  نظرات