آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹ , Tuesday 7 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79307
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۸
 • شما اینجا هستید :سیاسی
 •   

  حسام الدین آشنا در صفحه توییتر خود پیامی را منتشر کرد که واکنش های بسیاری از موافقان و مخالفانش را به همراه داشت.

  آشنا باز هم در توییتر جنجال به پا کرد+ تصاویر

  اوای شمال/حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور و الیاس نادران نماینده پیشین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه توییتری خود پست هایی با مضمون یکسان منتشر کردند. مراقبت و هشدار نسبت به ارسال پیام های مختلف در صفحات شخصی شبکه های اجتماعی موضوع مشترک این دو پیام بود که به گمان عده ای […]

  اوای شمال/حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور و الیاس نادران نماینده پیشین مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه توییتری خود پست هایی با مضمون یکسان منتشر کردند.

  مراقبت و هشدار نسبت به ارسال پیام های مختلف در صفحات شخصی شبکه های اجتماعی موضوع مشترک این دو پیام بود که به گمان عده ای در پی ارسال پیام هایی در صفحات برخی سیاسیون که بعدا اشتباه عنوان شد از سوی این دو فرد به اشتراک گذاشته شده است.

  یکی از ارسال پیام های هزینه دار سخن می گوید و دیگری فضای مجازی ر همانند ناموس می داند، واکنش مخاطبان هم در ادامه پیام های آشنا و نادران جای تامل دارد.

  حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور در توییت خود نوشته است: « مراقب باشیم صفحه اینستاگرام مان را به کسانی نسپاریم که در برابر هزینه هایی که برای ما ایجاد می کنند مسئولیتی نمی پذیرند »

  الیاس نادران نماینده پیشین مردم در مجلس شورای اسلامی نیز نوشت: « فضای مجازی مثل ناموس است؛ دست هرکسی ندهید. عواقب دارد! آنهایی هم که سال ۸۸ به اسم دیگران بیانیه می‌نوشتند؛ بعدها از کشور فرار کردند! »

  حسین دهباشی که در دوره یازدهم ریاست جمهوری ساخت مستند انتخاباتی روحانی را بر عهده داشت نیز در واکنش به توییت آشنا می نویسد: « امان از وقتی تلفن‌های داخلی نهادی قطع است و مشاور مذکور اختلاف/اعتراض/واهمه‌اش با فامیل محترم را اینجوری به رئیسش می‌رساند! »

  آشنا باز هم در توییتر جنجال به پا کرد+ توییت
  آشنا باز هم در توییتر جنجال به پا کرد+ توییت
  آشنا باز هم در توییتر جنجال به پا کرد+ توییت

  برچسب ها :

  نظرات