آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ , Friday 10 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79293
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۵
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از آتش سوزی برج مسکونی 22 طبقه در شهرک چیتگر خبر داد.

  آتش سوزی برج ۲۲ طبقه در شهرک چیتگر/ حادثه ۴ مصدوم برجای گذاشت + فیلم

   اوای شمال/با اشاره به حادثه آتش سوزی برج ۲۲ طبقه در شهرک چیتگر اظهار داشت: حادثه آتش سوزی در ساعت ۰۱:۴۲ بامداد امروز(پنج‌شنبه) در برج مسکونی پامچال در میدان دریاچه واقع در شهرک چیتگر اعلام می‌شوذ. وی افزود: بعد از اعلام حادثه ۷ ایستگاه آتش نشانی به همراه چند نردبان و بالابر و تشک نجات و […]

   اوای شمال/با اشاره به حادثه آتش سوزی برج ۲۲ طبقه در شهرک چیتگر اظهار داشت: حادثه آتش سوزی در ساعت ۰۱:۴۲ بامداد امروز(پنج‌شنبه) در برج مسکونی پامچال در میدان دریاچه واقع در شهرک چیتگر اعلام می‌شوذ.
  وی افزود: بعد از اعلام حادثه ۷ ایستگاه آتش نشانی به همراه چند نردبان و بالابر و تشک نجات و خودرو تنفسی به محل اعزام می شوند.
  سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: محل آتش سوزی یک برج ۲۲ طبقه بود که در ضلع غربی آن و در قسمت بالکن یکی از واحدهای طبقه اول آتش سوزی شده بود و  شعله های آتش از  طریق نمای ساختمان در عرض ۴ و ۵ متر گسترش و به بخش هایی از ضلع شمالی برج نیز سرایت کرده بود.
  ملکی گفت:در ضلع غربی آتش به بالکن  چند واحد در طبقات مختلف سرایت و دود آتش به تمام طبقات نفوذ کرده بود.
  سخنگوی آتش نشانی تصریح کرد: ۴۰ خانواده در این برج ساکن بودند، تعدادی از ساکنان خود خارج شده بودند و بیش از ۳۰ نفر به کمک نیروهای آتش نشانی از محل حادثه خارج شدند.
  وی ادامه داد: آین آتش سوزی ۴ مصدوم داشت که ۱ خانم دچار دود گرفتگی شده بود که تحویل عوامل اورژانس شد و ۳ نفر نیز سرپایی درمان شدند.
  ملکی گفت: این حادثه پتانسیل این را داشت که تبدیل به یک حادثه سنگین شود اما با حضور به موقع آتش نشانان عملیات به خوبی انجام و حریق اطفا شد و پس از آن نیروهای آتش نشانی شروع به لکه گیری کردند.
  سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران در پایان گفت:پس از ایمن سازی محل حادثه عملیات در ساعت ۰۵:۴۰ به پایان رسید.

  برچسب ها :

  نظرات