آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۱۳ تیر ۱۳۹۹ , Friday 3 July 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79263
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۶
 • شما اینجا هستید :ایران و جهان
 •   

  مدافع جدید تیم سپیدرود رشت می‌گوید که برای پیوستن به این تیم حساب همه چیز را کرده است.

  حسینی: مردم آذربایجان حلالم کنند/ در آمدن به سپیدرود همه چیز را حساب کردم؛ نوشابه و سالاد هم کنارش داشتم!

  آوای شمال/درباره پیوستنش به تیم سپیدرود رشت، اظهار داشت: به هر حال پیشنهادی بود که از سپیدرود رسید و من هم بعد از بررسی که انجام دادم، در نهایت تصمیم گرفتم به این تیم بیایم. پیشنهاد گسترش فولاد هم بود، اما در نهایت بین اینجا (سپیدرود) و آنجا (گسترش فولاد)، اینجا را انتخاب کردم. وی […]

  آوای شمال/درباره پیوستنش به تیم سپیدرود رشت، اظهار داشت: به هر حال پیشنهادی بود که از سپیدرود رسید و من هم بعد از بررسی که انجام دادم، در نهایت تصمیم گرفتم به این تیم بیایم. پیشنهاد گسترش فولاد هم بود، اما در نهایت بین اینجا (سپیدرود) و آنجا (گسترش فولاد)، اینجا را انتخاب کردم.

  وی افزود: سپیدرود فاکتورهای دیگری هم برای من داشت. از جمله اینکه ما اصالتاً گیلانی هستیم و برادرم هم دو، سه سالی اینجا بود. من ۹ سال در تبریز بودم، اما فکر می‌کنم نیاز به یک تغییر فضا داشتم. همه این‌ها را با هم حساب کردم، نوشابه و سالاد هم کنارش داشتم و در آخر به سپیدرود آمدم!

  بازیکن تیم سپیدرود رشت با اشاره به جدایی‌اش از تیم گسترش فولاد، خاطرنشان کرد: هر چقدر از خوبی ساختار باشگاه گسترش فولاد و پتانسیل فوتبال تبریز بگویم، کم است. اولویت اصلی من مسائل مالی نبود. لوکا هم به من محبت داشت و جزو اولین نفرات به من گفت که بیا قراردادت را تمدید کن، اما من در نهایت «دو، دو تا چهار تا» کردم و به سپیدرود آمدم.

  حسینی به تمجید از عملکرد تیم سپیدرود در فصل نقل‌وانتقالات پرداخت و یادآور شد: برعکس تیم گسترش فولاد، سپیدرود امسال به‌سرعت یارگیری می‌کند. این تیم اسکلت سال قبل خودش را حفظ کرده و امسال هم بازیکنان خوبی به خدمت گرفته است. حمایت‌های مردمی هم سپیدرود انجام می‌شود که خیلی می‌تواند موثر باشد.

  وی در پایان گفت: من چند سال به‌خوبی و خوشی در کنار مردم تبریز زندگی کردم و روزهای خوبی با آنها داشتم. امیدوارم مردم آذربایجان اگر بدی از من دیدند، حلال کنند. برای تراکتورسازی و گسترش فولاد آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که موفق باشند.

  برچسب ها :

  نظرات