آوای شمال(طبرستان)
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ , Wednesday 27 May 2020
  avayeshomal.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 79213
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ خرداد, ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۲
 • شما اینجا هستید :ورزشی
 •   

  سید مجتبی حسینی سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان پس از کناره‌گیری از سرمربیگری ذوب‌آهن، دستیار مجید جلالی در پیکان تهران شد.

  سرمربی سابق ذوب‌آهن دستیار مجید جلالی

  آوای شمال/سیدمجتبی حسینی که در مدت حضور یحیی گل‌محمدی به عنوان دستیار کنار این سرمربی در تیم ذوب‌آهن فعالیت داشت، پس از رفتن گل‌محمدی بروی نیمکت تیم ذوب‌آهن نشست. سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن که تجربه و تخصص خوبی در سرمربی کردن کمک‌مربیان دارد، از حمایت قاطع از حسینی سخن گفته بود و در زمان […]

  آوای شمال/سیدمجتبی حسینی که در مدت حضور یحیی گل‌محمدی به عنوان دستیار کنار این سرمربی در تیم ذوب‌آهن فعالیت داشت، پس از رفتن گل‌محمدی بروی نیمکت تیم ذوب‌آهن نشست.

  سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن که تجربه و تخصص خوبی در سرمربی کردن کمک‌مربیان دارد، از حمایت قاطع از حسینی سخن گفته بود و در زمان سرمربی‌گری این مربی در تیم ذوب‌آهن همیشه از او حمایت کرده بود و از او به عنوان یک سرمربی جوان و آینده دار یاد می‌کرد اما سرانجام این باشگاه برای هدایت این فصل با امیر قلعه‌نویی به توافق رسید.

  قلعه‌نویی که تجربه خوبی از اصفهان داشت و موفق شده بود در تیم سپاهان دو عنوان قهرمانی لیگ برتر را کسب کند، همیشه این باشگاه اصفهانی را ستوده بود و این بار هدایت سبزپوشان اصفهانی را برعهده گرفت تا سابقه مربی گری در هر دو تیم اصفهانی را به کارنامه خود اضافه کند.

  با آمدن امیر قلعه‌نویی نمی‌توان انتظار داشت که کادر فنی قبلی ذوب‌‌آهن در این تیم بماند و مجتبی حسینی سرمربی سابق این تیم اولین جدایی بود که با عقد قراردادی به تیم پیکان پیوست تا مجدد در کسوت کمک مربی‌گری درآید.

  او که فصل گذشته سرمربی سبزهای نصف‌جهان در جام‌ باشگاه‌های آسیا بود، به همراه حمید مطهری و رضا مرتضی‌زاده به عنوان مربی مجید جلالی را در لیگ هفدهم در تیم پیکان همراهی می‌کند.

   

  برچسب ها :

  نظرات